ХХVІІІ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР ЮНИХ ФІЗИКІВ : Волинська обласна Мала академія наук
ХХVІІІ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР ЮНИХ ФІЗИКІВ

ХХVІІІ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР ЮНИХ ФІЗИКІВ
ХХVІІІ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР ЮНИХ ФІЗИКІВ

12 грудня 2021 року відбувся ХХVІІІ обласний турнір юних фізиків, який і став фінальним етапом обласного турнірного марафону 2021 року.

Під час турніру учні досліджували лобове зіткнення двох неодимових магнітних куль,  вивчали, як працює “свічна турбіна” та як отримати ефект невидимості, намагались виміряти час існування слідів на воді тощо. І хоча змагання відбувалися в онлайн-режимі, турнірні дискусії були активними, конструктивними та прагнули вийти за часові рамки, відведені правилами заходу.

У наполегливій боротьбі  І місце здобула збірна команда комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області” та  комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області” Луцької міської територіальної громади Луцького району

ІІ місце розділили між собою команди Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради, Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради та Заболоттівської територіальної громади Ковельського району.

ІІІ місце посіли команди комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області” Луцької міської територіальної громади Луцького району, Ратнівської селищної ради Ковельського району, опорного закладу “Колківський ліцей” Колківської селищної ради Волинської області, Маневицької селищної ради Камінь-Каширського району.

В індивідуальному рейтингу місця розподілились так: 

І місце - Корпач Назар, учень 11 класу Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради.

ІІ місце:

Фрасоля Богдан, учень 11 класу Нововолинського наукового ліцею-інтернату  Волинської обласної ради;

Данилюк Анна, учениця 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області”.

ІІІ місце:

Гундерич Антон, учень 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області”;

Мелещук Андрій, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області”;

Головій Анна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок” смт Заболоття;

Власюк Ольга, учениця  11 класу Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка Маневицької селищної ради Волинської області;

Головій Вікторія, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок” смт Заболоття.

Вітаємо переможців та зичимо нових творчих звершень! Висловлюємо щиру подяку керівникам команд за підготовку учнів до турнірних змагань!

к-сть переглядів:513         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: