16 листопада 2017 р.
Осіння сесія Всеукраїнської наукової фізичної школи Малої академії наук України
З 4 по 8 листопада 2017 року Слупко Владіслав, учень 11 класу ОНЗ "НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" був учасником осінньої сесії Всеукраїнської наукової фізичної школи МАН, де мав можливість глибше пізнати профільну природничу науку. "ФІЗИКА" зібрала у групу юних науковців з різних куточків України. Детальніше
|
16 листопада 2017 р.
Перли у глибинах казки
Для нагородження переможців та лауреатів обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині» 14 листопада 2017 року управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук та Волинською обласною організацією Національної спілки письменників України було проведено «Літературну вітальню». Детальніше
|
16 листопада 2017 р.
ХХ Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів
З 4 по 9 листопада 2017 року у місті Києві відбувся ХХ Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів. Учасниками турніру стали 12 команд. Волинську область представляла збірна команда. Турнірна боротьба виявилась нелегкою та тривалою. За підсумками напруженої півфінальної гри команда Волинської області посіла ІІІ місце. Детальніше
|
16 листопада 2017 р.
Сучасні напрями біології та хімії в інтерпретації юних науковців
Щоб поглибити знання з біології та хімії, обов’язково потрібно стежити за новинками природничих дисциплін. Таку можливість вкотре надано Національним центром «Мала академія наук» для юних дослідників. Детальніше
|
14 листопада 2017 р.
“Гаряча” лінія з попередження домашнього насильства
Повідомляємо, що Національна “гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, що діє на базі громадської організації “Ла Старда – Україна”, з 25 листопада 2017 року переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123 (безкоштовний з мобільних телефонів).
Детальніше
|
9 листопада 2017 р.
V обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів (юніорська ліга)
В грудні 2017 року комунальною установою “Волинська обласна Мала академія наук” буде проведено V обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів (юніорська ліга). Детальніше
|
7 листопада 2017 р.
Найкращі юні знавці економіки живуть на Волині
З 29 жовтня по 2 листопада 2017 року м. Івано-Франківськ гостинно приймав учасників ХІІІ Всеукраїнського турніру юних економістів. Серед 22 команд юних любителів економічної науки Волинь була представлена трьома командами: збірною командою області, командою комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області» та збірною командою шкіл м. Володимира-Волинського. Детальніше
|
6 листопада 2017 р.
І місце Волинських ерудитів на XV Всеукраїнському турнірі юних правознавців
Протягом 31 жовтня - 4 листопада 2017 року в м. Полтава відбувся фінальний етап XV Всеукраїнського турніру юних правознавців. Детальніше
|
6 листопада 2017 р.
Впевнена перемога юних математиків Волині
Осінні канікули, як не дивно, - напружена пора для обдарованої молоді Волині. Адже саме в цей час проходять Всеукраїнські турніри юних науковців, активними учасниками яких є школярі нашого краю. Особливістю цих змагань є не індивідуальна, а командна гра, а тому учень, окрім уміння користуватися глибиною власних знань, вчиться ще й прислухатися до думки колег, обговорювати завдання, дискутувати й обирати єдино правильний, на думку команди, розв’язок. Детальніше
|
4 листопада 2017 р.
Естафету переможців отримують хіміки
29 жовтня – 3 листопада 2017 року в м. Тернопіль відбувся фінальний етап ХХV Всеукраїнського турніру юних хіміків, який зібрав 18 команд з усієї України: Волинської, Вінницької, Житомирської, Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької областей. Волинь представляла збірна команда області «Замок Любарта». Детальніше
|
|