Архів новини


Новини: Всього - 1900
7 травня 2021 р.
Юні манівці продовжують творити науку… Юні манівці продовжують творити науку…

6 травня 2021 року в режимах онлайн та офлайн відбулася наукова конференція слухачів стаціонарних секцій Волинської обласної Малої академії наук “Юний науковець року”.  

Детальніше

5 травня 2021 р.
Президент МАН України на Волині Президент МАН України на Волині

28 квітня з робочим візитом на Волинь завітав Президент Малої академії наук України, академік Станіслав Олексійович Довгий. Зустріч відбулася у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, на якій були присутні ректор Волинського національному університету імені Лесі Українки А.В. Цьось, директор комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук» Т.В. Михалюк, заступник директора комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук» Г.А. Толстіхіна.  

Детальніше

28 квітня 2021 р.
Курс з історії «Людина, яка пише. Історія писемності та писемного приладдя» Курс з історії «Людина, яка пише. Історія писемності та писемного приладдя»

Для учнів 5–9 класів з 5 до 26 травня 2021 року буде проведено курс з історії «Людина, яка пише. Історія писемності та писемного приладдя» в рамках Відкритої освітньої лабораторії з використанням дистанційних технологій.  

Детальніше

26 квітня 2021 р.
Міжнародна літня школа дистанційного зондування Міжнародна літня школа дистанційного зондування

21 червня стартує Міжнародна літня школа дистанційного зондування  

Детальніше

26 квітня 2021 р.
Тренінг “Онлайн-покупки: правове регулювання, проблеми та поради покупцям” Тренінг “Онлайн-покупки: правове регулювання, проблеми та поради покупцям”

Дорогі слухачі Малої Академії наук, Юридична клініка Школи права Українського католицького університету запрошує вас до участі в інтерактивному zoominaр-тренінгу “Онлайн-покупки: правове регулювання, проблеми та поради покупцям”. Цей тренінг підготували спеціально для слухачів Малої Академії наук.  

Детальніше

19 квітня 2021 р.
Керівники гуртків ВО МАН – лауреати Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури Керівники гуртків ВО МАН – лауреати Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури

Підведено підсумки щорічного конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти. Цього навчального року, за дослідницько-експериментальним напрямом, конкурс зібрав методичні напрацювання у науковому відділенні мовознавства. Керівники гуртків ВОМАН, науковці Волинського національного університету імені Лесі Українки, презентували свої розробки відразу у трьох секціях – англійської, іспанської та української мов. Усі три визнано лауреатами конкурсу  

Детальніше

14 квітня 2021 р.
Відео-натхнення для фіналістів Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2021 Відео-натхнення для фіналістів Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2021

Зовсім скоро, 14-17 травня, відбудеться фінал однієї з найбільших інтелектуальних подій року — Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2021!  

Детальніше

13 квітня 2021 р.
IІ Курс з атомної енергетики IІ Курс з атомної енергетики

Національний центр “Мала академія наук України” оголошує про початок відбору на II Курс з атомної енергетики для учнів 10-11 класів та абітурієнтів.  

Детальніше

13 квітня 2021 р.
Спецкурс для педагогів "Діджитал-інструменти для дистанційного навчання"


Національний центр «Мала академія наук України» запрошує долучитися до спецкурсу «Діджитал-інструменти для дистанційного навчання».  

Детальніше

12 квітня 2021 р.
Свято робототехніки Свято робототехніки

11 квітня 2021 року відбулися І обласні змагання з робототехніки в категорії “Сумо” на базі Волинської державної обласної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки. Організаторами змагань стали управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та комунальна установа “Волинська обласна Мала академія наук”  

Детальніше

... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини