Архів новини


Новини: Всього - 1900
12 квітня 2021 р.
“Чорнобиль – молодь буде пам’ятати” “Чорнобиль – молодь буде пам’ятати”

26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка була не лише найбільшою катастрофою в історії ядерної енергетики, але й подією всесвітньо-історичного значення, що відбулася на території України  

Детальніше

8 квітня 2021 р.
Презентація збірників документів про катастрофу на Чорнобильській АЕС «Чорнобильське досьє КГБ» Презентація збірників документів про катастрофу на Чорнобильській АЕС «Чорнобильське досьє КГБ»

Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки спільно з Волинською обласною Малою академією наук, Волинською обласною організацією ВГОІ «Союз Чорнобиль України» та Луцьким педагогічним коледжем організовують захід під назвою «Чорнобильське досьє КГБ»  

Детальніше

8 квітня 2021 р.
Міжнародна молодіжна наукова олімпіада Міжнародна молодіжна наукова олімпіада

Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (International Junior Science Olympiad, IJSO) – одна з 12 найпрестижніших світових наукових олімпіад для молоді, спрямована на популяризацію науки та природничих дисциплін.  

Детальніше

7 квітня 2021 р.
ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга) ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга)

6 квітня 2021 року в режимі онлайн відбувся ХІІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга). Обговорення розв’язання турнірних завдань відбувалося надзвичайно активно.  

Детальніше

6 квітня 2021 р.
СПЕЦКУРС “КОМБІНАТОРИКА” ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СПЕЦКУРС “КОМБІНАТОРИКА” ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Лабораторія математичних наук Національного центру «Мала академія наук України» анонсує навчання за програмою спецкурсу з математики «Комбінаторика».  

Детальніше

5 квітня 2021 р.
Міжнародна програма підвищення кваліфікації Міжнародна програма підвищення кваліфікації

The International Historical Biographical Institute (Dubai - New York – Rome – Jerusalem - Beijing) в співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Луцьким національним технічним університетом, Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти та Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошує керівників закладів освіти, вихователів дошкільних закладів, вчителів та науково-педагогічних працівників взяти участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників  

Детальніше

1 квітня 2021 р.
22-25 березня відбулась заочно-дистанційна школа секцій біології і хімії 22-25 березня відбулась заочно-дистанційна школа секцій біології і хімії

Усі заняття відбувалися онлайн,а слухачами стали учасники Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів та учні заочно-дистанційної школи.  

Детальніше

31 березня 2021 р.
НАУКА ЧИ РОЗВАГИ? А МОЖНА ПОЄДНАТИ? НАУКА ЧИ РОЗВАГИ? А МОЖНА ПОЄДНАТИ?

Вихідний день, це можливість поєднати час для розваг, відпочинку та пізнання чогось нового. Не випадково у неділю місцем локації для наукового пікніка був хол Розважального Центру «Промінь», де активно презентувала свою роботу Волинська обласна Мала академія наук.  

Детальніше

30 березня 2021 р.
«Географія – весь світ у твоїх руках»     «Географія – весь світ у твоїх руках»

23-24 березня 2021 року у Волинській МАН було проведено весняну онлайн сесію для слухачів секції географії заочно-дистанційної школи.  

Детальніше

30 березня 2021 р.
Web-розробку слухача ВО МАН відзначено у суперфіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «ІNFOMATRIX-2021» Web-розробку слухача ВО МАН відзначено у суперфіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «ІNFOMATRIX-2021»

25-26 березня 2021 року відбувся суперфінал національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «ІNFOMATRIX-2021». Програма фіналів Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX 2021» та Міжнародного конкурсу наукових, технічних, мистецьких та бізнес-проєктів екологічного спрямування «Genius Olympiad 2021» передбачала представлення авторських розробок в онлайн форматі.  

Детальніше

... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини