Архів новини


Новини: Всього - 1900
17 грудня 2020 р.
День з професором на тему: «Як зробити літературознавче дослідження успішним?». День з професором на тему: «Як зробити літературознавче дослідження успішним?».

Наш лектор - професорка кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури Волинського національного університету імені Лесі Українки, докторка філологічних наук Марія Моклиця.  

Детальніше

16 грудня 2020 р.
Інтелектуально-патріотичний квест «Ігри патріотів» Інтелектуально-патріотичний квест «Ігри патріотів»

16 грудня 2020 року слухачі підготовчих секцій відділення комп’ютерних наук взяли участь у інтелектуально-патріотичному квесті «Ігри патріотів».  

Детальніше

15 грудня 2020 р.
І етап конкурсу-захисту у Волинській обласній МАН стартував! І етап конкурсу-захисту у Волинській обласній МАН стартував!

Грудень у Волинській МАН традиційно передбачає секційні конференції-захисти науково-дослідницьких робіт. Ось і цьогоріч конференції стартували наживо з дотриманням карантинних вимог та в режимі онлайн з використанням дистанційних технологій.  

Детальніше

15 грудня 2020 р.
День з професором на тему: «Як мозок приймає рішення» День з професором на тему: «Як мозок приймає рішення»

Наш лектор - Ілля Кузнєцов, доцент кафедри фізіології людини і тварин Волинського національного університету імені Лесі Українки, кандидат біологічних наук.  

Детальніше

14 грудня 2020 р.
Онлайн-школа методиста МАН Онлайн-школа методиста МАН

Сьогодні у ВОМАН відбулось чергове заняття в рамках «Школи методиста». Учасники школи мали можливість пропрацювали таку важливу навичку як асертивність.  

Детальніше

14 грудня 2020 р.
Більше 2000 юних волинян  взяли участь у математичному онлайн-конкурсі Більше 2000 юних волинян взяли участь у математичному онлайн-конкурсі

11-13 грудня 2020 року відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», який повністю проводився в онлайн форматі.  

Детальніше

13 грудня 2020 р.
ХХVІІ обласний турнір юних фізиків ХХVІІ обласний турнір юних фізиків

9 грудня 2020 року відбувся ХХVІІ обласний турнір юних фізиків, який і завершив турнірний марафон 2020 року. 9 грудня 2020 року відбувся ХХVІІ обласний турнір юних фізиків, який і завершив турнірний марафон 2020 року.

І хоча відбувався турнір в режимі онлайн обговорення розв’язання турнірних завдань відбувалося надзвичайно активно. Турнірна полеміка була аргументованою та емоційною.  

Детальніше

7 грудня 2020 р.
МАН - соціальний ліфт у велику науку.<br> «Візерункове самовираження» Олени Пашук МАН - соціальний ліфт у велику науку.
«Візерункове самовираження» Олени Пашук

Олена Пашук (Кицан) – знана в Україні поетеса, авторка прозових творів, член Національної спілки письменників України, кандидат філологічних наук, доцент Волинського національного університету імені Лесі Українки, керівник секції літературної творчості Волинської обласної МАН. Здається, за яку б ділянку роботи не взялася б пані Олена, скрізь досягне успіху.  

Детальніше

7 грудня 2020 р.
На часі висвітлення питань медіаграмотності На часі висвітлення питань медіаграмотності

4 грудня 2020 року педагоги Волинської обласної МАН взяли участь у круглому столі з питань медіаграмотності. Захід організовано з ініціативи Волинського національного університету імені Лесі Українки в рамках проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність", що виконується IREX за підтримки Посольств США та Великої Британії, МОН України та Академії Української Преси.  

Детальніше

4 грудня 2020 р.
Сумуємо. Пам’ятаємо… Сумуємо. Пам’ятаємо…

У світлу дорогу вічності пішла душа Луїзи Іванівни Ковбасенко, яка віддала багато життєвого часу та енергії позашкіллю України. Надійний друг Волинської обласної МАН, мудра, щира, порядна та щедра людина, - такою пам’ятатимо її завжди. Світлий спомин про Луїзу Іванівну збереже наша пам`ять.  

Детальніше

... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини