2 грудня 2021 р.
«Ніщо так не розвиває розум, як мандрівка» (Еміль Золя). Навіть, якщо ця мандрівка віртуальна…
2021 рік є ювілейним в історії власне українських антарктичних досліджень – 6 лютого виповнилося 25 років із дня передачі Україні Великобританією станції «Фарадей», нині – «Академік Вернадський».
Слухачі відділення наук про Землю разом із методистом Наталією Миронюк здійснили віртуальну мандрівку просторами крижаного континенту. Детальніше
|
2 грудня 2021 р.
Відбулась онлайн-сесія для керівників секцій відділення комп’ютерних наук
Волинська обласна МАН продовжує консультаційні онлайн-сесії для керівників секцій наукових товариств області. Цього разу на онлайн-зустріч під’єдналися вчителі інформатики з Горохівської, Камінь-Каширської, Колківської та Луцької територіальних громад. Детальніше
|
1 грудня 2021 р.
Цікаво та повчально…Журналістський хист Романа Марчука
Перебувати у вирі подій, оперативно висвітлювати життєві факти, аналізувати суспільні явища та й загалом вивчати тонкощі журналістики – улюблені сфери діяльності Марчука Романа, випускника Волинської обласної МАН. У 2021 році юнак виборов друге місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у секції журналістики та став лауреатом обласного заочного конкурсу юних літераторів Волині у номінації «Журналістика». Детальніше
|
1 грудня 2021 р.
Конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки завершено
Осінь – улюблена пора Лесі Українки. В останній день осені, 30 листопада, завершився Всеукраїнський конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проєктів, присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки. Детальніше
|
1 грудня 2021 р.
“Покладіть своє серце, розум і душу в те, що ви робите…”
Уже тридцять років, як наша Україна стала незалежною, багато невідомих історичних сторінок відкрились для широкого загалу, стала доступною інформація про талановитих українців, які в силу певних обставин змушені були залишити рідний край. Дотримуючись позиції, що про героїв має знати світ і, обов’язково, їхні співвітчизники, знайомимо сучасників із видатними українцями – науковцями, винахідниками, патріотами, які залишили територію своєї батьківщини, але зберегли в серці пам’ять про неї та щиру любов. У зв’язку з цим відбулося заняття для слухачів відділень технічних наук, фізики і астрономії на тему “Творчий портрет Любомира Романківа. Талант винахідника змінює світ”. Модератор зустрічі – Олена Бурбела, методист Волинської обласної МАН. Детальніше
|
30 листопада 2021 р.
Націленість на результат
29 листопада адміністрацією КУ «ВО МАН» та Рожищенською міською радою підписано угоду про співпрацю Детальніше
|
30 листопада 2021 р.
ХІІ Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів “Майбутнє України”
24 - 25 листопада 2021 року відбулася ХІІ Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів “Майбутнє України”. Захід проводився у онлайн-форматі. На виставці було представлено понад сто тридцять робіт з різних куточків України. Детальніше
|
29 листопада 2021 р.
ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ІНЖЕНЕРІЇ, НАУКИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, I-FEST
Вітаємо вихованку Волинської обласної Малої академії наук, ученицю 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Котюк Марію, яка стала переможцем на Міжнародному фестивалі інженерії, науки та технологій (International Festival of Engineering Science and Technology in Tunisia, I-FEST), здобувши срібну медаль. Детальніше
|
29 листопада 2021 р.
Яка Волинь у дослідженнях юних науковців?
26 листопада 2021 року відбулась обласна учнівська науково-практична конференція «Волинь у дослідженнях юних науковців». До участі у конференції долучилися 80 учнів з Боратинської, Горохівської, Забродівської, Камінь-Каширської, Копачівської, Локачинської, Маневицької, Прилісненської, Старовижівської, Торчинської, Ковельської й Луцької територіальних громад, Волинського та Нововолинського наукових ліцеїв Волинської обласної ради. Детальніше
|
26 листопада 2021 р.
МАН – соціальний ліфт у велику науку
Савич Сергій Святославович – випускник Волинської обласної Малої академії наук (секція правознавства), кандидат юридичних наук, доцент. Детальніше
|
|