Участь команд Волинської області у Всеукраїнському турнірі юних філософів : Волинська обласна Мала академія наук
: : Участь команд Волинської області у Всеукраїнському турнірі юних філософів

ІІІ Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців – І місце

(2016-2017 н.р.)

  • Котов Олександр, учень 11 класу навчально-виховного комплексу “Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 - колегіум Нововолинської міської ради Волинської області”;
  • Гудзь Марія, учениця 10 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”;
  • Гаврилюк Юлія, учениця 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради”;
  • Гирикович Софія, учениця 10 класу комунального закладу  “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради”;
  • Дмитришин Любомир, учень 10 класу комунального закладу  “Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області”.

Керівник команди – Клімук Ірина Миколаївна, керівник секції філософії комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”.

ІІ Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців – І місце

(2015-2016 н.р.)

 1. Вигнанчук Вікторія, учениця 10 класу Любомльського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – районна гімназія” імені Наталії Ужвій Любомльської районної ради Волинської області;

2. Гудзь Марія, учениця 9 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”;

3. Оленюк Ольга, учениця 10 класу Головненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любомльської районної ради Волинської області;

4. Швиденюк Олександра, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;

5. Штик Вікторія, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани Ратнівського району.

Керівник команди – Кулібаба Ольга Андріївна, методист комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».

 І Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців – ІІІ місце  

(2014-2015 н.р.)

  1. Столярчук Андрій, учень 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;
  2. Кайдик Олександра, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей»;
  3.  Коляда Альона, учениця  10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани Ратнівського району;
  4. Шишолик Діана, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  с. Прилісне Маневицького району.

Керівник команди – Кулібаба Ольга Андріївна, методист комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».

ІІ Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців – І місце

(2015-2016 н.р.)

 1. Вигнанчук Вікторія, учениця 10 класу Любомльського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – районна гімназія” імені Наталії Ужвій Любомльської районної ради Волинської області;

2. Гудзь Марія, учениця 9 класу комунального закладу “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”;

3. Оленюк Ольга, учениця 10 класу Головненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любомльської районної ради Волинської області;

4. Швиденюк Олександра, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;

5. Штик Вікторія, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани Ратнівського району.

Керівник команди – Кулібаба Ольга Андріївна, методист комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».