>i>літературні твори
І місце
- Геліч Валентина, 11 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Черче Камінь-Каширського району
- Пасічник Олег, 10 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Угринів Горохівського району
- Шваліковська Василина, 11 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Забужжя
Любомльсьського району
- Глинь Анастасія, 9 кл., Нововолинська гімназія
- Андрощук Катерина, 9 кл., Нововолинська гімназія
ІІ місце
- Величко Людмила, 9 кл., Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
- Оксентюк Ліля, 8 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Світязь Шацького району
- Злотко Ілона, 11 кл., Іваничівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназія”
- Матушевський Ігор, 10 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Жашковичі Іваничівського р-ну
- Андрійчук Михайло, 8 кл., Ратнівський НВК ”ЗОШ І-ІІІ ст. ”
- Невмержицька Юлія, 11 кл., Луцький НВК ”Гімназія №14”
- Самчук Богдана, 8 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Оконськ Маневицького району
- Маїло Ольга, 9 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Головне Любомльського району
ІІІ місце
- Басалик Ірина, 8 кл., Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 12
- Сосинець Оксана, 9 кл.,ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холоневичі Ківерцівського району
- Цимбалюк Ірина, 9 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Тростянець Ківерцівського району
- Ярова Іванна, 11 кл., Рожищенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
- Мельник Вікторія, 9 кл., ЗОШ І-ІІ ст. с. Носачевичі Рожищенського району
- Мерчук Олександр, 10 кл., НВК”ЗОШ І-ІІІ ст. с. Самари Оріхові
Ратнівського району
Бірук Катерина, 11 кл., НВК”ЗОШ І-ІІІ ст. с. Замшани Ратнівського району
- Омельчук Станіслав, 10 кл., Ковельська міська гімназія
- Маковецька Оксана, 11 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Черче Камінь-Каширського р-ну
твори образотворчого мистецтва
І місце
- Маслак Вікторія, 7 кл., Луцький НВК № 20
- Бондарук Вікторія, 7 кл., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бубнів Локачинського району
ІІ місце
- Дрозд Ліанна, 6 кл., Любомльський будинок школяра
- Ковальчук Андрій, 7 кл., НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»
с. Заліси Ратнівського району
- Степанюк Іван, 5 кл., Володимира-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
- Кисилюк Максим, уч. 5 кл., Іваничівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
- Сахнюк Юрій, 7 кл., Володимир-Волинська CЗОШ-інтернат
- Сад Дмитро, 5 кл., ЗОШ І-ІІ ст. с. Світязь Шацького району
- Бобчук Ігор, 5 кл. Ковельська СШ І-ІІІ ст. № 3
ІІІ місце
- Рижко Руслана, 5 кл., Іваничівський НВК»ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.
- Скаршевська Н., 6 кл., Любомльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2
- Тригобюк Микола, 6 кл., Маяківська ЗОШ І-ІІІ ст. Луцького р-ну
- Шостак Н., 7 кл., Любомльський будинок школяра
- Мурахевич Катерина, 7 кл., ЗОШ ст. с. Прилуцьке Луцького р-ну
- Тесля Людмила, 6 кл., ЗОШ І-ІІ ст. с. Промінь Луцького р-ну
- Скіць Тетяна, Володимир-Волинська ЗОШ № 2
- Динько Христина, Володимир-Волинська ЗОШ № 5
- Меркуленко Зоряна, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мишів Іваничівського р-ну
- Шинкарук Андрій, ЗОШ І-ІІ ст. с. Верба Володимир-Волинського р-ну