Напрям “Образотворче мистецтво”
І місце
- Гарголь Ніка, учениця Володимир-Волинської гімназії
- Покотило Аліна, учениця Луцького кооперативного коледжу
- Мозолюк Юлія, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
ІІ місце
- Наумчук Олена, учениця 7 класу Бірківської ЗОШ І-ІІ ст. Любомльського району
- Сірець Софія, гуртківець Любешівського БДЮТ
- Ладчук Оксана, гуртківець зразкової художньої студії Рожищенського БДТ
- Горіна Анна, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Думіч Ірина, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Царьова Тетяна, учениця Ковельської міської гімназії
- Кальчевська Ірина, учениця Озерцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Горохівського району
ІІІ місце
- Бущак Каріна, учениця 8 класу Галинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир-Волинського району
- Лиса Анна, гуртківець Маневицького районного ЦТДЮ
- Чулгаєва Аліна, гуртківець Нововолинської СЮТ
- Семенюк Богдана, учениця Рожищенського НВК № 4
- Віліщук Аліна, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
Лауреат
- Анікушина Анастасія, учениця Ковельської СШ І-ІІІ ст. №3
- Кривицька Ірина, гуртківець, зразкової художньої студії Рожищенського БДТ
- Мокренко Віра, гуртківець Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості
- Лагановська Ольга, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату
- Борисюк Марія, учениця Ковельської ЗОШ І-ІІІ ст. № 12
- Матвіюк Василь, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Бурик Юрій, гуртківець ЦНТТУМ
- Омельчук Віталій, учень 8 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою
- Мельничук Тетяна, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Бондарук Мирослава, гуртківець Старовижівського Будинку школяра
- Мартинюк Василь, учень Маяківського НВК“ЗОШ І-ІІІ ст. – лінгвістичний ліцей”
- Дриль Тетяна, Вакулюк Анна, гуртківці Ковельського Палацу учнівської молоді
- Кондращук Оксана, гуртківець ЦНТТУМ
- Копера Анна, гуртківець ЦНТТУМ
- Заболотна Дарина, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Ткачук Альона, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
Напрям “Декоративно-прикладне мистецтво”
І місце
- Максимчук Світлана, гуртківець Ковельського Палацу учнівської молоді
- Андрущук Оксана, гуртківець ЦНТТУМ
- Капустинський Валентин, гуртківець Рожищенського Будинку дитячої творчості
ІІ місце
- Ковальчук Аліна, гуртківець Луцького районного Будинку школяра
- Долгова Анна, гуртківець ЦНТТУМ
- Жмуйда Надія, гуртківець Ковельського Палацу учнівської молоді
- Пінкевич Ірина, гуртківець Ковельського Палацу учнівської молоді
ІІІ місце
- Ковальчук Вікторія, учениця 10 класу Березичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Любешівського району
- Кравчук Віка, гуртківець ЦНТТУМ
- Василевська Юлія, учениця 6 класу, Заборольської ЗОШ І-ІІІ ст. Луцького району
- Місюк Богдана, гуртківець ЦНТТУМ
- Глинюк Катерина, гуртківець ЦНТТУМ
- Антонюк Іванна, учениця 9 класу Горохівського НВК “ЗОШ І-ІІІст. -гімназія”
- Капустинський Богдан, гуртківець Рожищенського Будинку дитячої творчості
- Капустинський Ярослав, гуртківець Рожищенського Будинку дитячої творчості
Лауреат
- Поліщук Іванна, учениця Пехівська ЗОШ І-ІІ ст. Шацького району
- Томчук Катерина, гуртківець Старовижівського Будинку школяра
- Гронович Оксана, учениця Вільхівської ЗОШ І-ІІІ ст. Горохівського району
Напрям “Філософія та історія”
І місце
- Горпинко Крістіна, учениця 11 класу Головненської ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльського району
ІІ місце
- Паламар Андрій, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату
- Федонюк Олена, учениця 8 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука
ІІІ місце
- Гриневич Людмила, учениця 10 класу Деревокської ЗОШ І-ІІІ ст. Любешівського району
Лауреат
- Лисюк Руслан, учень 8 класу Володимир-Волинської гімназії
- Базюк Наталія, учениця 10 класу Підберезівської ЗОШ І-ІІІ ст. Горохівського району
Напрям “Література та журналістика”
І місце
- Бондарчук Ірина, учениця 10 класу Сереховичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Старовижівського району
- Новіцька Оксана, учениця 7 класу Рожищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ІІ місце
- Кузьміч Тетяна, учениця 6 класу Куснищанської ЗОШ І-ІІІ ст. Любомльського району
- Бенедисюк Софія, учениця 11 класу Самаро-Оріхівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- дитсадок” Ратнівського району
- Григор’єва Юлія, учениця 8 класу Ковельської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
- Маковецька Наталія, учениця 11 класу Маяківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – лінгвістичний ліцей”
- Герасимчук Іванна, учениця 7 класу Озютичівської ЗОШ І-ІІ ст. Локачинського району
- Деркач Оксана, учениця Сенкевичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Горохівського району
- Лис Мар’яна, учениця Озерцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Горохівського району
ІІІ місце
- Корнійчук Лідія, учениця 8 класу Рожищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
- Дордюк Олена, учениця 6 класу Кортеліського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. -дитячий садок” Ратнівського району
- Хом’як Катерина, учениця 8 класу Луцького НВК №26
- Долінський Тарас, учень 8 класу Ковельської міської гімназії
- Кузіна Олена, гуртківець Старовижівського Будинку школяра
- Касянчик Андрій, учень 7 класу Рокинівського НВК Луцького району
- Муліна Вікторія, учениця 3 класу Ковельської СШ І-ІІІ ст. №3
- колектив учнів 6 класу Лобачівської ЗОШ І-ІІІ ст. Горохівського району
- колектив учнів 2 класу Ковельської СШ І-ІІІ ст. №3
Лауреат
- Романюк Іванна, учениця Суходольської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир-Волинського району
- Юхимук Ольга, учениця 7 класу Смолярівської ЗОШ І-ІІІ ст. Старовижівського району
- Ліпич Богдан, учень 11 класу Черченської ЗОШ І-ІІІ ст. Камінь-Каширського району
- Менделюк Оксана, учениця 8 класу, Любешівського НВК
- Шостак Богдан, учень 10 класу Старочорторийської ЗОШ І-ІІІ ст. Маневицького району
- Бесарабчук Ірина, учениця 7 класу Маневицької ЗОШ №2-гімназії І-ІІІ ст.
- Гочачко Ірина, учениця 5 класу Ратнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
- Левчук Іванна, учениця Берестечківської ЗОШ І-ІІІ ст. Горохівського району
- Кличко Євгенія, учениця 6 класу Ратнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2