Особистості ВО МАН    Контакти    Віртуальна школа    Фотогалерея
Волинська обласна Мала академія наук
: : Команди-переможці Всеукраїнського турніру юних економістів

2009 рік - V Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІ ступеня):

  1. Корінецький Петро, 11 клас, Волинський ліцей-інтернат;
  2. Гайдук Михайло, 10 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохова;
  3. Проценко Михайло, 10 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.–гімназія” м. Горохова;
  4. Бочковський Роман, 11 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.–гімназія” м. Горохова;
  5. Глова Ірина, 10 клас, НВК „Нововолинська спеціалізована школа № 1 – колегіум”.

Керівник команди: Волощук Валентина Федорівна, вчитель географії та економіки  „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохова.

2010 рік - VІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1. Горбач Роман, учень 10 класу НВК „Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 –      колегіум” м. Нововолинська;
  2. Гайдук Михайло, учень 11 класу НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохів;
  3. Проценко Михайло, учень 11 класу НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія”     м. Горохів;
  4. Мельничук Світлана, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
  5. Дзюргалюк Олександр, учень 10 класу Володимир-Волинської гімназії.

Керівник команди: Волощук Валентина Федорівна, вчитель географії та економіки  „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохова.

2011 рік - VІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1. Горбач Роман, учень 11 класу НВК „Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 – колегіум”;
  2. Дричик Владислав, учень 11 класу НВК „Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 – колегіум”;
  3. Мельник Олена, учениця 11 класу Луцького НВК № 9;
  4. Бавда Орест, учень 11 класу Луцької гімназії № 18;
  5. Ніщик Олексій, учень 11 класу НВК № 1 м. Каменя-Каширського.

Керівник команди – Габрилевич Ольга Леонідівна, методист Волинської обласної Малої академії наук.

2012 р. - VІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1. Бобчинський Володимир, учень 11 класу Луцького НВК № 9;
  2. Козачок Анатолій, учень 11 класу НВК № 1 м. Каменя-Каширського;
  3. Ковалець Діана, учениця 11 класу Луцької гімназії № 18;
  4. Кабанова Ірина, учениця 10 класу Луцького НВК № 26.

Керівник команди – Рибка Олена Борисівна, вчитель економіки Луцького НВК № 9

2013 р. - ІХ Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1.  Барановська Аліна, учениця 11 класу Луцького НВК № 9;
  2. Федюк Мирослава, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 м. Нововолинська;
  3. Юхимчук Оксана, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт Ратне;
  4. Фрасолюк Соломія, учениця 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла   Кравчука;
  5. Іванчук Владислав, учень 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла  Кравчука.

Керівник команди – Коханюк Інна Анатоліївна, вчитель економіки гімназії     м. Нововолинська

2014 р. - Х Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команди Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1. Піх Дмитро, учень 11 класу навчально-виховного комплексу  „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” м. Горохів;
  2. Шевчук Владислав, учень 10 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
  3. Михальчук Тарас, учень 11 класу Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Нововолинської міської ради;
  4. Уманець Марія, учениця 11 класу Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради.

Керівник команди – Коханюк Інна Анатоліївна, вчитель економіки Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради.

Команда комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради” (диплом ІІІ ступеня):

  1. Іванчук Владислав, учень 10 класу;
  2. Фрасолюк Соломія, учениця 10 класу;
  3. Панасюк Анастасія, учениця 10 класу;
  4. Ломакін Микола, учень 10 класу;
  5. Голованова Анастасія, учениця 10 класу.

Керівник команди – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради”. 

2015 рік - ХІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Команда комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука

Луцької міської ради Волинської області” (диплом І ступеня):

  1. Іванчук Владислав, учень 11 класу;
  2. Фрасолюк Соломія, учениця 11 класу;
  3. Панасюк Анастасія, учениця 11 класу;
  4. Ломакін Микола, учень 11 класу;
  5. Голованова Анастасія, учениця 11 класу.

Керівник команди – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради”.

Збірна команда м. Луцька  „Невидима рука(диплом ІІІ ступеня):

  1. Шевчук Владислав, учень 11 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
  2. Мазурик Інна, учениця 11 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
  3. Трач Людмила, учениця 10 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
  4. Мельник Дарина, учениця 11 класу комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради Волинської області”;
  5. Рибачок Дмитро, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради”.

Керівники команди – Гах Оксана Степанівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;

Ковальчук Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради Волинської області”.

2016 р. - ХІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Команда комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області” (диплом І ступеня):

  1. Марчик Софія, учениця 10 класу;
  2. Лем Тетяна, учениця 10 класу;
  3. Михальчук Марія, учениця 10 класу;
  4. Єзерська Софія, учениця 10 класу;
  5. Марискевич Олександра, учениця 10 класу.

Керівник команди – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”.

Збірна команда Волинської області (диплом ІІ ступеня):

  1. Бекерук Нікіта, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  2. Тимчій Анна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  3. Судніцин Михайло, учень 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  4. Лукашук Юлія, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія імені Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне.

Керівник команди – Курносова Аліна Володимирівна, методист комунальної установи „Волинська обласна Мала академія наук”.





: : Анонси

Шановна манівська родино!

Вподобайте сторінку Волинської обласної МАН у Фейсбуці та першими дізнавайтесь про новини, повідомлення та заходи.

20 жовтня 2018 року відбудуться обласні турніри юних інформатиків та винахідників і раціоналізаторів.

: : Рукописи навчальної літератури та програм

: : Джерело творчості
Джерело творчості
: : ОПИТУВАННЯ

Шановні відвідувачі сайту!
У роботі яких наукових студій Ви хотіли б взяти участь:
Робототехніки;
Програмування;
Фінансової грамотності;
Критичного мислення;
Медіаграмотності.

Всього проголосувало:311

Видавнича діяльність
   Наші видання

Мультимедійна презентація науково-дослідницької роботи слухача МАН

Шурма І.І.

Проведення та організація турніру юних журналістів

Левчук Ю.О.

«Розв’язування олімпіадних задач з програмування»

Герасимчук Н.О.

Культура наукового тексту слухача МАН

Кулібаба О.А.

Наукова робота з математики

Курносова А.В.

Організація науково-дослідницької діяльності слухачів відділення комп‘ютерних наук Малої академії наук України

В.В. Мазурик

Психологічна діагностика обдарованості в системі Малої академії наук

Малімон Л.Я., Мазурик Л.Б.

Умови проведення та особливості підготовки турніру юних хіміків

Мельничук С.

Запитання як складова успішного захисту науково-дослідницької роботи слухача МАН

Левчук Ю.

Нормативно-правові засади діяльності МАН: збірник інструктивно-інформаційних матеріалів

Тези наукових робіт учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт


Електронна бібліотека

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2017р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2016р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2015р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2012р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2008р.

Фотоальбом (1625)
Випадкове фото
Конкурс-виставка молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”
Фотогалерея
: : Методична скринька
Методична скринька ВО МАН
Віртуальна школа ВО МАН
: : Архів новин
<<< жовтень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
: : Статистика
: : Корисні посилання

(c) 2006-2018     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ