Команди-переможці Всеукраїнського турніру юних економістів : Волинська обласна Мала академія наук
: : Команди-переможці Всеукраїнського турніру юних економістів

2009 рік - V Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІ ступеня):

  1. Корінецький Петро, 11 клас, Волинський ліцей-інтернат;
  2. Гайдук Михайло, 10 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохова;
  3. Проценко Михайло, 10 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.–гімназія” м. Горохова;
  4. Бочковський Роман, 11 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.–гімназія” м. Горохова;
  5. Глова Ірина, 10 клас, НВК „Нововолинська спеціалізована школа № 1 – колегіум”.

Керівник команди: Волощук Валентина Федорівна, вчитель географії та економіки  „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохова.

2010 рік - VІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1. Горбач Роман, учень 10 класу НВК „Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 –      колегіум” м. Нововолинська;
  2. Гайдук Михайло, учень 11 класу НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохів;
  3. Проценко Михайло, учень 11 класу НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія”     м. Горохів;
  4. Мельничук Світлана, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
  5. Дзюргалюк Олександр, учень 10 класу Володимир-Волинської гімназії.

Керівник команди: Волощук Валентина Федорівна, вчитель географії та економіки  „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохова.

2011 рік - VІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1. Горбач Роман, учень 11 класу НВК „Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 – колегіум”;
  2. Дричик Владислав, учень 11 класу НВК „Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 – колегіум”;
  3. Мельник Олена, учениця 11 класу Луцького НВК № 9;
  4. Бавда Орест, учень 11 класу Луцької гімназії № 18;
  5. Ніщик Олексій, учень 11 класу НВК № 1 м. Каменя-Каширського.

Керівник команди – Габрилевич Ольга Леонідівна, методист Волинської обласної Малої академії наук.

2012 р. - VІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1. Бобчинський Володимир, учень 11 класу Луцького НВК № 9;
  2. Козачок Анатолій, учень 11 класу НВК № 1 м. Каменя-Каширського;
  3. Ковалець Діана, учениця 11 класу Луцької гімназії № 18;
  4. Кабанова Ірина, учениця 10 класу Луцького НВК № 26.

Керівник команди – Рибка Олена Борисівна, вчитель економіки Луцького НВК № 9

2013 р. - ІХ Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1.  Барановська Аліна, учениця 11 класу Луцького НВК № 9;
  2. Федюк Мирослава, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 м. Нововолинська;
  3. Юхимчук Оксана, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт Ратне;
  4. Фрасолюк Соломія, учениця 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла   Кравчука;
  5. Іванчук Владислав, учень 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла  Кравчука.

Керівник команди – Коханюк Інна Анатоліївна, вчитель економіки гімназії     м. Нововолинська

2014 р. - Х Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команди Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1. Піх Дмитро, учень 11 класу навчально-виховного комплексу  „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” м. Горохів;
  2. Шевчук Владислав, учень 10 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
  3. Михальчук Тарас, учень 11 класу Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Нововолинської міської ради;
  4. Уманець Марія, учениця 11 класу Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради.

Керівник команди – Коханюк Інна Анатоліївна, вчитель економіки Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради.

Команда комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради” (диплом ІІІ ступеня):

  1. Іванчук Владислав, учень 10 класу;
  2. Фрасолюк Соломія, учениця 10 класу;
  3. Панасюк Анастасія, учениця 10 класу;
  4. Ломакін Микола, учень 10 класу;
  5. Голованова Анастасія, учениця 10 класу.

Керівник команди – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради”. 

2015 рік - ХІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Команда комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука

Луцької міської ради Волинської області” (диплом І ступеня):

  1. Іванчук Владислав, учень 11 класу;
  2. Фрасолюк Соломія, учениця 11 класу;
  3. Панасюк Анастасія, учениця 11 класу;
  4. Ломакін Микола, учень 11 класу;
  5. Голованова Анастасія, учениця 11 класу.

Керівник команди – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради”.

Збірна команда м. Луцька  „Невидима рука(диплом ІІІ ступеня):

  1. Шевчук Владислав, учень 11 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
  2. Мазурик Інна, учениця 11 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
  3. Трач Людмила, учениця 10 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
  4. Мельник Дарина, учениця 11 класу комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради Волинської області”;
  5. Рибачок Дмитро, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради”.

Керівники команди – Гах Оксана Степанівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;

Ковальчук Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради Волинської області”.

2016 р. - ХІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Команда комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області” (диплом І ступеня):

  1. Марчик Софія, учениця 10 класу;
  2. Лем Тетяна, учениця 10 класу;
  3. Михальчук Марія, учениця 10 класу;
  4. Єзерська Софія, учениця 10 класу;
  5. Марискевич Олександра, учениця 10 класу.

Керівник команди – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”.

Збірна команда Волинської області  (диплом ІІ ступеня):

  1. Бекерук Нікіта, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  2. Тимчій Анна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  3. Судніцин Михайло, учень 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  4. Лукашук Юлія, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія імені Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне.

Керівник команди – Курносова Аліна Володимирівна, методист комунальної установи „Волинська обласна Мала академія наук”.

2019 р.ХV  Всеукраїнський турнір юних економістів

Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):

  1. Гіналюк Дмитро, учень 11 класу Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області;
  2. Кобинець Анна, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;
  3. Колб Яна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  4. Побережний Валерій, учень 9 класу комунального закладу «Луцький       навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  5. Штик Єлизавета, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія ім. В.Газіна»  смт Ратне.

Керівник – Курносова Аліна Володимирівна, методист відділень математики та економіки комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».

Команда комунального закладу «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області» (диплом ІІІ ступеня):

  1.  Прядун Анастасія, учениця 10 класу;
  2.  Зубрицький Михайло, учень 10 класу;
  3.  Перлов Максим, учень 11 класу;
  4.  Драбант Софія, учениця 9 класу;
  5.  Юхимчук Анастасія, учениця 10 класу.

Керівник – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області».