Участь команд Волинської області у Всеукраїнських турнірах журналістів : Волинська обласна Мала академія наук
: : Участь команд Волинської області у Всеукраїнських турнірах журналістів

IV Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2007-2008 н. р.)

Склад команди:

  1. Прокопів Олександр, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
  2. Карпюк Катерина, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
  3. Багницька Людмила, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
  4. Колочун Інна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
  5. Михалевич Роман, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського району

Керівник команди: Форманюк Еліна Юріївна, студентка філологічного факультету Волинського національного університету ім. Лесі українки

V Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2008-2009 н. р.)

Склад команди:

  1. Борисюк Анна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
  2. Колочун Інна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
  3. Прокопів Олександр, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
  4. Василюк Олександр, учень 11 класу колегіуму м. Нововолинська;
  5. Михалевич Роман, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського району

Керівник команди: Левчук Юлія Олександрівна, методист Волинської обласної Малої академії наук

VІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2009-2010 н. р.)

Склад команди:

  1. Дричик Владислав, учень 9 класу НВК «СШ І-ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська;
  2. Копитюк Михайло, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
  3. Кушнір Анна, учениця 11 класу Луцького НВК № 9;
  4. Луцюк Микола, учень 11 класу НВК «СШ І-ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська;
  5. Шевяхова Наталія, учениця 11 класу Луцького НВК № 9

Керівник команди: Бич Володимир Васильович, вчитель зарубіжної літератури Луцького НВК № 9

VІІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – ІІ місце (2010-2011 н. р.)

Склад команди:

  1. Дричик Владислав, учень 10 класу НВК «СШ І-ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська;
  2. Горбач Роман, учень 10 класу НВК «СШ І-ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська;
  3. Бавда Орест, учень 10 класу Луцької гімназії № 18;
  4. Хом’як Леся, учениця 11 класу Луцької гімназії № 18;
  5. Михалевич Ірина, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського району

Керівник команди: Бич Володимир Васильович, вчитель зарубіжної літератури Луцького НВК № 9

VІІІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – ІІ місце (2011-2012 н. р.)

Склад команди:

  1. Бобчинський Володимир, учень 10 класу Луцького НВК № 9;
  2. Комар Юлія, учениця 11 класу Луцького НВК «Гімназія № 14»;
  3. Гриник Софія, учениця 11 класу Луцького НВК «Гімназія № 14»;
  4. Суха Надія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Луків Турійського району;
  5. Заєць-Терех Владислав, учень 11 класу ЗОШ № 2 м. Володимира-Волинського

Керівник команди: Бич Володимир Васильович, вчитель зарубіжної літератури Луцького НВК № 9

ІХ Всеукраїнський турнір юних журналістів –(2012-2013 н. р.)

Склад команди:

  1. Губарєва Дар’я (уч. 10 кл. Луцького НВК № 9),
  2. Байда Дмитро (уч. 10 кл. Луцького НВК № 9),
  3. Шиманська Ольга (уч. 11 кл. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського р-ну),
  4. Шиманська Олена (уч. 10 кл. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського р-ну),
  5. Гордун Андрій (уч. 10 кл. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Річиця Ратнівського р-ну).

Керівник команди – Бич Володимир Васильович,  вчитель зарубіжної літератури Луцького НВК № 9

Х Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2013-2014 н. р.)

Склад команди:

  1. Байда Дмитро, учень 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9;
  2. Тивонюк Ганна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу “Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум”;
  3. Шиманська Олена, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок” с. Замшани Ратнівського району;
  4. Кабанова Ірина, учениця 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 26;
  5. Самойленко Роман, учень 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9.

Керівник команди – Бич Володимир Васильович, вчитель російської мови та світової літератури Луцького навчально-виховного комплексу № 9.

ХІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – ІІ місце (2014 – 2015 н.р.)

Склад команди:

  1. Хомутенко Марта, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  2. Ромашов Олександр, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  3. Гапон Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  4. Мазурик Інна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради»;
  5. Лоцман Тетяна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради».

Керівник команди – Бич Володимир Васильович, вчитель російської мови та світової літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

ХІІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2015 – 2016 н.р.)

Склад команди:

1. Хомутенко Марта, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;

2. Козуб Марина, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;

3. Мазурик Інна, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;

4. Важеха Емілія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;

5. Пеньковська Софія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

Керівник команди – Бич Володимир Васильович, керівник секції світової літератури комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук», вчитель світової літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

ХІІІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2016 – 2017 н.р.)

Склад команди:

1. Козуб Марина, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;

  1. Пеньковська Софія, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
  2. Василенко Катерина, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського Волинської області;
  3. Савік Ілона, учениця 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»;
  4. Піменов Ілля, учень 9 класу комунального закладу «Луцька гімназія                № 18 Луцької міської ради Волинської області».

Керівник команди – Бич Володимир Васильович, керівник секції світової літератури комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук», вчитель світової літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

ХІV Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2017 – 2018 н.р.)

Склад команди:

  1. Піменов Ілля, учень 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»;
  2.  Андрусік Катерина, учениця 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»;
  3.  Гудзь Марія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»;
  4.  Василенко Катерина, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського Волинської області;
  5.  Одіон Ірина, учениця 11 класу опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа                 І-ІІІ ступенів – гімназія».

Керівник команди – Бич Володимир Васильович, учитель зарубіжної літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», керівник секції зарубіжної літератури комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».

ХV Всеукраїнський турнір юних журналістів – ІІ місце (2018 – 2019 н.р.)

Склад команди:

1. Василенко Катерина, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського Камінь-Каширської районної ради Волинської області;

2. Деркач Марія, учениця 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

3. Козуб Дарина, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»;

4. Чак Анастасія, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 10 міста Ковеля;

5. Ющик Оксана,  учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського Камінь-Каширської районної ради Волинської області.

Керівник команди – Байда Дмитро Петрович, керівник гуртків з основ журналістики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».