Умови проведення обласного заочного конкурсу юних літераторів Волині : Волинська обласна Мала академія наук
: : Умови проведення обласного заочного конкурсу юних літераторів Волині

Обласний заочний конкурс юних літераторів Волині проводиться з cічня по травень управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації,  Волинською  обласною  Малою академією  наук  спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки письменників України.

І. Мета та завдання літературного конкурсу: 

Виявлення та підтримка творчо обдарованої учнівської молоді та сприяння розкриттю її таланту; підвищення ролі естетичного виховання молодого покоління і прищеплення їй любові до рідної мови та літератури, формування  патріотичних почуттів засобами літературного слова. 

ІІ. Учасники конкурсу:

В конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, вихованці позашкільних навчальних закладів, слухачі літературних студій та гуртків віком  до 18 років.

ІІІ. Керівництво конкурсом:

Для організації та проведення обласного заочного конкурсу юних літераторів, створюється оргкомітет, який формує журі у складі письменників, літературознавців, учителів та викладачів мови та літератури.

  IV. Умови проведення конкурсу:

Конкурс проводиться у номінаціях:

  • проза;
  • поезія;
  • журналістика;
  • казка.

Тематика конкурсних робіт довільна: вияв власного духовного та емоційного світу, любов до родини, до рідного краю, до школи та своїх друзів; погляд на проблеми суспільства, власне бачення сьогодення, минулого та майбутнього України; змалювання цікавих подій та реальних людських доль тощо – залежно від жанру.

До роботи обов’язково додається заявка, що оформлюється відповідно до зразка та фото автора.

V. Вимоги до конкурсних робіт:

Мова творів – українська.

Твори повинні бути чітко надруковані через інтервал 1,5 на папері формату А-4.

Обсяг робіт: проза, журналістика, казка – до 7 сторінок, поезія – 5-10 віршів.

Подані на конкурс роботи та відгуки про них авторам не повертаються. Роботи без заявок, ксерокопії, рукописи не розглядаються.

Матеріали для участі в обласному конкурсі, заявки та фото авторів подаються у друкованому та електронному варіантах у Волинську обласну Малу академію наук (43024, м. Луцьк, вул. В. Чорновола, 3, каб. 212).

VI. Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців:

На основі поданих матеріалів журі підводить підсумки конкурсу та визначає переможців, які нагороджуються дипломами управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації та цінними подарунками.

Кращі роботи учасників конкурсу входять до збірки поетичних і прозових творів.

Нагородження переможців конкурсу та презентація збірки відбувається на “Літературній вітальні”, що організовується спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки письменників України.