Особистості ВО МАН    Контакти    Віртуальна школа    Фотогалерея
Волинська обласна Мала академія наук
: : Список стипендіатів Президента України

 

 

Список стипендіатів Президента України (2006-2014 роки)

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Назва секції

Місце навчання

2006р.

1.

Дмитренко Дмитро

учень 11 кл. Луцького НВК «Гімназія №14» Луцької міської ради

Системне програмування та заходи інформаційної безпеки - ІІ місце

Національний технічний університет «КПІ»

2.

Куліковський Володимир

учень 11 класу Ковельської СЗШ №3 ім. Лесі українки

Комп’ютерні навчальні програми -І місце

Київський національний  університет ім. Тараса Шевченка

3.

Бабій Максим

учень 11 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. №22 Луцької міської ради

Мультимедійні системи, комп’ютерна графіка, ігрові програми - ІІ місце

Луцький державний технічний університет

4.

Мельник Валентина

учениця 11 класу Заборольської СЗШ Луцького району

Правознавство - ІІ місце

Волинський державний університет ім. Лесі Українки

5.

Гаврилюк Ірина

Учениця 11 класу Луцької СЗШ «1 Луцької міської ради

Історичне краєзнавство - І місце

Київський національний  університет ім. Тараса Шевченка

6.

Оліферович Олеся

Учениця 11 класу Старовижівського НВК «ЗОШ І-ІІІст. - гімназія»

фольклористика

Волинський державний університет ім. Лесі Українки

2007р.

7.

Вітрик Роман

Учень 11 класу НВК №13 м.Ковель

Мистецтвознавство – І місце, Етнологія – ІІ місце

Львівський державний університет ім. Івана Франка

8.

Кутузова Мар’яна

Учениця 11 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука

Економічна теорія – ІІ місце

Волинський державний університет ім. Лесі Українки

9.

Піменова Дарія

Учениця 11 класу Луцької гімназії №18

Англійська мова – ІІ місце

Волинський державний університет ім. Лесі Українки

10.

Рибак Марія

Учениця 11 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука

Українська мова - ІІ місце,         загальна біологія та біологія людини – ІІ місце

Київський національний  університет ім. Тараса Шевченка

11.

Русюк Станіслав

Учень 10 класу Шклинської ЗОШ, Горохівського району

Сільське господарство – І місце

Шклинська ЗОШ, Горохівського району, Волинської області

12.

Тарасюк Оксана

Учениця 11 Ккласу Волинського ліцею - інтернату

Українська література – І місце

Волинський державний університет ім. Лесі Українки

13.

Тєнін Павло

Учень 11 класу НВК «школа - гімназія» міста Любомля

Історичне краєзнавство – І місце

Київський національний  університет ім. Тараса Шевченка

2008 р.

14.

Безсмертнюк Тарас

Учень 11 класу Рокинівського НВК Луцького району Волинської області

Географія – І місце

Волинський національний університет ім. Лесі Українки

15.

Кухарук Ірина

 Учениця 10 класу Старовижівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– гімназія»

фольклористика

Старовижівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– гімназія»

16.

Петрук Юрій

Учень 11 класу ЗОШ №1 м.Ковель

мистецтвознавство

Почаївська духовна семінарія

17.

Кузьмішина Світлана

 Учениця 11класу НВК №9 м.Луцька

Лісове господарство – ІІ місце

Волинський національний університет ім. Лесі Українки

18.

Сай Ольга

Учениця 11 класу НВК «Гімназія №14» м.Луцька

екологія

Луцький національний технічний університет

2009 р.

19.

Задорожний Олександр

Учень 11 класу горохівського виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІст. - гімназія»

Мікро- та макроекономіка

Волинський національний університет ім. Лесі Українки

20.

Музиченько Валентин

 Учень 11 класу Луцького НВК №9

Економічна теорія та історія економічної думки

Київський національний  університет ім. Тараса Шевченка

21.

Зварич Микола

Учень 11 класу Ново волинського ліцею-інтернату

Електроніка радіотехніки та приладобудування

Національний технічний університет «КПІ»

22.

Єчеїна Анастасія

Учениця 11 класу Луцької гімназії №18

Англійська мова

Волинський національний університет ім. Лесі Українки

23.

Ясюк Євгенія

Учениця 11 класу Луцького НВК «Гімназія №14»

етнологія

Волинський національний університет ім. Лесі Українки

24.

Тусь Павло

Учениця 11 клсу  Старовижівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.– гімназія»

Історичне краєзнавство

Київський національний  університет ім. Тараса Шевченка

25.

Чікіна Вікторія

Учениця 11 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука

Біологія людини

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

2010р.

26.

Панова Світлана

Учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №12 м.Ковель

українська мова – ІІ місце

Київський національний  університет ім. Тараса Шевченка

27.

Закутня Юлія

Учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Липини Луцького району

Українська література – І місце

Київський національний  університет ім. Тараса Шевченка

28.

Маїло Ольга

Учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. смт Головне Любомльського району

Мистецтвознавство – І місце

Національний університет «Острозька академія»

29.

Крамаревич Надія

Учениця 10 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука

Журналістика – ІІ місце

Луцька гімназія №21 ім. Михайла Кравчука

30.

Павлік  Богдан

 Учень 11 класу Комунального закладу «Луцький НВК №26»

Географія – ІІ місце

Київський національний  економічний університет ім.В.Гетьмана

31.

Поліщук Едуард

Учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Холопичі Локачинського району

Агрономія – І місце

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

32.

Юзюк Юлія

Учениця 10 класу  Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука 

Селекція та генетика – ІІ місце

Луцька гімназія №21 ім. Михайла Кравчука

33.

Скоцик Дмитро

Учень 11 класу Ново волинського ліцею-інтернату

Лісознавство – ІІ місце

Львівський національний університет          ім. Івана Франка

2011 р.

34.

Матвіїв Катерина

учениця 9 класу

комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс                        № 26 Луцької міської ради Волинської області»

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс                        № 26 Луцької міської ради Волинської області»

35.

Крайнік

Юлія

учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14" м. Луцька Волинської області

Етнологія

Навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14" м. Луцька Волинської області

36.

Лемехова Анастасія

учениця 11 класу навчально-виховного комплексу № 9 м. Луцька

Географія та ландшафтознавства

Волинський національний університет

імені Лесі Українки

37.

Щербик Катерина

учениця 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14" Луцької міської ради Волинської області

Агрономія

Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14" Луцької міської ради Волинської області

38.

Кудацька

Юлія

учениця 11 класу НВК "Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - гімназія" смт. Старої Вижівки Волинської області

Фольклористика

Національний університет «Острозька академія»

39.

Єсип

Наталія

учениця 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука

Лісознавство

Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука

40.

Мартинюк Олександр

учень 11 класу Луцької гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука Волинської області

Технологічні процеси та перспективні технології

Національний технічний університет України «КПІ»

41.

Підцерковна Катерина

учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14" м. Луцька Волинської області

Географії

Волинський національний університет

2012 р.

42.

Гутовська Ольга

учениця 11 класу Комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради” Волинської області

Правознавство -
ІІ місце

 

43.

Єсип Наталія

 

учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука

Екологія - І місце

Національний медичний університет                   ім. О.О.Богомольця

44.

Шваб Соломія

учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Волинської області

Історія України - І місце

 

45.

Крайнік Юлія

учениця 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу “Гімназія № 14” Волинської області

Етнологія- І місце

 

46.

Мельник Лідія

учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області

Українська мова - ІІ місце

Київський національний  університет           ім.Тараса Шевченка

47.

Гуцкалов Ілля

учень 11 класу Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Нововолинської міської ради Волинської області

Хімія - І місце

 

Київський національний  університет             ім.Тараса Шевченка

48.

Журавель Андрій

учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради

Загальна біологія - І місце

Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

49.

Федонюк Олена

учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука

Біологія людини -  І місце

Волинський національний університет

ім. Лесі Українки

2013р.

50.

Довгаль Ганна

учениця 11 класу Волинського ліцею- інтернату

Українська література

Києво-Могилянська академія

51.

Васильченко Богдана

учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Буцин Старовижівського району

Фольклористика

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

52.

Шкварок Софія

учениця 11 класу Ковельської міської гімназії

Англійська мова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології

53.

Лисецька Анастасія

учениця 11 класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького

Німецька мова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

54.

Шпак Тетяна

учениця 11 класу Луцького НВК ,,Гімназія №14”

Педагогіка, українська мова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

55.

Пльотка Борис

учень 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Екологічно безпечні технології та ресурсозабезпечення

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

56.

Демчук Олександр

учень 11 класу Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Хімія

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

57.

Касян Тетяна

учениця 11 класу Волинського ліцею- інтернату

Ветеринарія та зоотехнія

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

58.

Третяк Світлана

учениця 10 класу Луцького НВК №9

Зоологія, ботаніка

Луцький НВК №9

2014р.

59.

Кацевич Тетяна

учениця 11 класу комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум»

Етнологія

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

60.

Буско Богдана

учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м. Ковеля

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Український католицький університет

61.

Желізний Сергій

учень 9 класу Нововолинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 Нововолинської міської ради

Науково-технічна творчість та винахідництво

учень 10 класу Нововолинської загаль-ноосвітньої школи I-III ступенів № 3 Нововол-инської міської ради Волинської області

62.

Зіневич Веніамін

учень 11 класу Ковельської міської гімназії

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

63.

Лаущенко Олена

учениця 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9

Світова література

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

64.

Дмитрук Ірина

учениця 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14»

Німецька мова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

65.

Лагода Віталій

учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14» Луцької міської ради

Агрономія

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова





: : Анонси
: : Рукописи навчальної літератури та програм

: : Джерело творчості
Джерело творчості
: : ОПИТУВАННЯ

Шановні відвідувачі сайту!
У роботі яких наукових студій Ви хотіли б взяти участь:
Робототехніки;
Програмування;
Фінансової грамотності;
Критичного мислення;
Медіаграмотності.

Всього проголосувало:202

Видавнича діяльність
   Наші видання

Мультимедійна презентація науково-дослідницької роботи слухача МАН

Шурма І.І.

Проведення та організація турніру юних журналістів

Левчук Ю.О.

«Розв’язування олімпіадних задач з програмування»

Герасимчук Н.О.

Культура наукового тексту слухача МАН

Кулібаба О.А.

Наукова робота з математики

Курносова А.В.

Організація науково-дослідницької діяльності слухачів відділення комп‘ютерних наук Малої академії наук України

В.В. Мазурик

Психологічна діагностика обдарованості в системі Малої академії наук

Малімон Л.Я., Мазурик Л.Б.

Умови проведення та особливості підготовки турніру юних хіміків

Мельничук С.

Запитання як складова успішного захисту науково-дослідницької роботи слухача МАН

Левчук Ю.

Нормативно-правові засади діяльності МАН: збірник інструктивно-інформаційних матеріалів

Тези наукових робіт учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт


Електронна бібліотека

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2017р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2016р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2015р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2012р.

Тези наукових робіт слухачів Волинської обласної МАН - 2008р.

Фотоальбом (1603)
Випадкове фото
Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт
Фотогалерея
: : Методична скринька
Методична скринька ВО МАН
Віртуальна школа ВО МАН
: : Архів новин
<<< серпень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
: : Статистика
: : Корисні посилання

(c) 2006-2018     |   Волинська обласна Мала академія наук   |  Зворотній зв’язок   Усі права захищено    Карта сайту
        Розробка сайту : Волинська обласна Мала академія наук

НАГОРУ