Управлінням освіти і науки облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук проводився обласний заочний конкурс “Космічні фантазії”.
На конкурс було подано 434 роботи. Конкурс залишився поза увагою учнів шкіл Камінь-Каширського та Шацького районів.
Активну участь у конкурсі взяли учні Рожищенського, Маневицького, Старовижівського районів, міст Володимира-Волинського, Ковеля та Луцька.
Оригінальні роботи були представлені гуртківцями Палацу учнівської молоді міста Луцька (напрямок “Образотворче мистецтво”), Ківерцівського Центру дитячої та юнацької творчості та учнями ЗОШ І-ІІ ст. с. Грибовиця Іваничівського району (напрямок “Декоративно-прикладне мистецтво”).
Призери обласного заочного конкурсу
“Космічні фантазії”
Напрямок “Література та журналістика”
І місце
- Горейко Тетяна, учениця 7 класу Луцького НВК № 7
- Сидорко Олександр, Сидорко Анастасія, учні 11 класу
Володимир-Волинського НВК № 3
- Черевко Галина, учениця 8 класу ЗОШ с. Лобна Любешівського р-ну
ІІ місце
- Левчук Іванна, учениця 5 класу ЗОШ м. Берестечко Горохівського р-ну
- Григор’єва Юлія, учениця 7 класу ЗОШ № 1 м. Ковеля
- Герасимюк Микола, учень 11 класу Маяківського НВК Луцького р-ну
- Мороз Дарина, учениця 6 класу Нововолинської СЗШ № 1
- Лещук Юлія, учениця НВК “ЗОШ – дитячий садок” с. Гірники
Ратнівського р-ну
- Яручик Юлія, учениця 10 класу Нововолинського ліцею-інтернату
- Корнійчук Лідія, учениця Рожищенської ЗОШ № 2
- Щербяк Євгенія, учениця 9 класу Ківерцівського НВК
- Коришко Юлія, учениця Луцького НВК № 20
- Малиш Надія, учениця Маяківського НВК “ЗОШ-інтернат –
лінгвістичний ліцей” Луцького р-ну
-члени гуртка “Юні математики”, учні 11 класу Луцького НВК “Гімназія №14”
ІІІ місце
- Михайлевська Лідія, учениця 6 класу НВК с. Жиричі Ратнівського р-ну
- Самчук Богдана, учениця 8 класу Оконської ЗОШ Маневицького р-ну
- Типець Ольга, учениця НВК “ЗОШ – дитячий садок” с. Датинь Ратнівського р-ну
- Терешкович Богдан, учень 9 класу ЗОШ с. Грем’яче Маневицького р-ну
- Закабуніна Тамара, учениця Нововолинського ліцею-інтернату
- члени фізичного гуртка “Ерудит” ЗОШ с. Угриничі Любешівського р-ну
- Юрковська Ірина, учениця 7 класу Рожищенської ЗОШ
- Давидюк Аліна, гуртківець Маневицького центру творчості дітей та юнацтва
- Калюжна Ніна,учениця 7 класу Осьмиговичівської ЗОШ Турійського р-ну
- Здебська Ольга, учениця 8 класу Льотничівської ЗОШ Володимир-Волинського р-ну
Напрямок “Філософія та історія”
І місце
- Роман Сергій, учень 10 класу Володимир-Волинської гімназії
- Ковальчук Валентин, учень 9 класу ЗОШ с. Борочиче Горохівського р-ну
ІІ місце
- Денисюк Олександр, учень 9 класу Луцького НВК “Гімназія № 14”
- Свинчук Денис, учень 8 класу Луцького НВК “Гімназія № 14”
- Гламазда Валентина, учениця 11 класу Луцької гімназії № 4
ІІІ місце
- Козік Мирослава, учениця 6 класу Володимир-Волинської гімназії
- Ошуркевич Віталій, учень 5 класу Горохівського НВК “Школа-гімназія”
- Лук’янович Олена, учениця ЗОШ с. Мала Глуша Любешівського р-ну
- Козіна Олег, учень 10 класу Луцького НВК №9
Напрямок “Образотворче мистецтво”
І місце
- Петльоха Іван, гуртківець Палацу учнівської молоді м. Луцька
- Петрусевич Сергій, учень Рожищенського НВК № 4
ІІ місце
- Мозолюк Юлія, учениця Волинського ліцею-інтернату, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Покотило Аліна, учениця Луцької спеціалізованої школи № 1
- Якимчук Ольга, учениця 8 класу Луцької ЗОШ № 13
- Рибчук Анна, учениця ЗОШ № 10 м. Ковеля
- Новицький Богдан, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Абросімова Марія, Дулюк Ольга учениці 5 класу Маневицької ЗОШ № 1
- Шеремета Наталія, учениця 5 класу Горохівської ЗОШ № 1
- Феоктістов Олександр, учень 2 класу Луцької СЗШ № 1
- Мялковський Микола, Луцької СЗШ № 1
- Бурбела Андрій, учень 8 класу Берестечківської ЗОШ Горохівського р-ну
- члени художньої студії Старовижівського БШ
- Матвіюк Василь, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
ІІІ місце
- Заболотна Дарина, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Кішман Іванна, учениця НВК № 13 м. Ковеля
- Рудь Ірина, учениця 10 класу Луківської ЗОШ Турійського р-ну
- Гребенюк Арсен, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Наюк Микола, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Долінчук Олександра, гуртківець Маневицького центру творчості дітей та юнацтва
- Вакарчук Мар’яна, учениця 9 класу ЗОШ № 10 м. Ковеля
- Місько Олександра, учениця 9 класу Володимир-Волинської гімназії
- Снитюк Юлія, гуртківець Маневицького центру творчості дітей та юнацтва
- Себало Валентин, учень 9 класу НВК № 7 м. Луцька
- Лісовецький Богдан, учень 7 класу Оконської ЗОШ Маневицького р-ну
- Єремейчук Сергій, учень 6 класу ЗОШ № 10 м. Луцька
- Крохмальна Даша, Крохмальна Мар’яна, гуртківці ЦНТТУМ
- Щербачук Людмила, гуртківець Маневицького центру творчості дітей та юнацтва
- Маковська Анна, гуртківець Маневицького центру творчості дітей та юнацтва
- Кашуба Вероніка, Биховець Анастасія, Білінець Дмитро, учні 7 класу СШ № 3 м. Ковеля
- Семенишина Тетяна, гуртківець ЦНТТУМ
- Балай Богдана, гуртківець Маневицького центру творчості дітей та юнацтва
- Сорокіна Віталія, учениця НВК № 13 м. Ковеля
Напрямок “Декоративно-прикладне мистецтво”
І місце
- Ткачук Алла, Пацюк Люда, Бондарук Олена, Ворона Олена, учні
ЗОШ І-ІІ ст. с. Грибовиця Іваничівського р-ну
ІІ місце
- Гронович Оксана, учениця Вільхівської ЗОШ Горохівського р-ну
- Савицька Любов, учениця 5 класу Рожищенського НВК № 4
- Кухарчук Діна, учениця 7 класу Ковельської СШ № 3
- Колектив учнів 6 класу Маяківської ЗОШ Луцького р-ну
- Тверда Ірина, учениця Луцького НВК № 11
- Капустинський Богдан, гуртківець Рожищенського Будинку
дитячої творчості
- Войцицький Олександр, Войцицька Ірина, гуртківці Ківерцівського ЦДЮТ
- Надюкова Галина, гуртківець Володимир-Волинського ЦПО
ІІІ місце
- Данилюк Світлана, гуртківець Турійського Будинку дитячої творчості
- Глинюк Катерина, гуртківець ЦНТТУМ
- Петрук Яна, гуртківець ЦНТТУМ
- Щибор Анна, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді
- Майструк Надія, Лук’янчук Ірина, гуртківці Рожищенського Будинку
дитячої творчості
Лауреати обласного заочного конкурсу
“Космічні фантазії”
Напрямок “Література та журналістика”
- Лазарева Влада, учениця 9 класу Луцької СЗШ № 1
Напрямок “Філософія та історія”
- Кав’юк Олександр, учень 11 класу Володимир-Волинського НВК № 3
- Підлісний Роман, учень 10 класу Луцького НВК № 24
Напрямок “Образотворче мистецтво”
- Кисилюк Максим, учень 7 класу ЗОШ № 2 смт. Іваничі
- Деркач Яна, учениця 5 класу Луцької гімназії №4
Напрямок “Декоративно-прикладне мистецтво”
- Капустинський Ярослав, гуртківець Рожищенського Будинку дитячої творчості
- Шевчук Олександр, гуртківець Ківерцівського ЦДЮТ