З 30 березня по 2 квітня у ІІІ фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України взяли участь учасники відділення біології, екології, хімії, аграрних наук і наук про людину.
Це наукове відділення обєднує 11 секцій:
біологія людини; загальна біологія; ботаніка та зоологія; психологія; хімія; аграрні науки; лісознавство; медицина; фундаментальна екологія; екологічна інженерія та охорона довкілля; селекція та генетика.
Всього участь у заході прийняли 256 учнів з усієї України.
На урочистому відкритті конкурсу з вітальним словом виступили Комісаренко Сергій Васильович, академік НАН України, АМН України, директор Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна; Романенко Віталій Дмитрович, академік НАН України, директор Інституту гідробіології НАН України; Поліщук Микола Єфремович, член-кореспондент АМН України, Заслужений діяч науки і техніки; Довгий Станіслав Олексійович, член-кореспондент НАН України, президент МАН.
Вперше під час проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН була організована робота Всеукраїнської Академії наукових та педагогічних керівників МАН.
Команда Волинської області - учнів загальноосвітніх закладів нашого краю (призери обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт), продемонструвала відмінні знання виборовши прицьому 8 призових місць.
Довідка
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України проводиться з метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.
У конкурсі-захисті беруть участь учні 9-11 класів загальноосвітніх, вихованці, слухачі професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів (відповідно віку), які є членами територіальних відділень Малої академії наук України.