10-14 квітня на базі Сумської гімназії № 1 відбувся фінальний етап V Всеукраїнського турніру юних журналістів. У турнірі взяли участь 13 команд з різних областей України . До складу журі Всеукраїнського турніру журналістів були запрошені видатні журналісти національних засобів масової інформації, очолював журі голова Національної спілки журналістів України Любченко І.Ф.
В результаті напружених боїв турнірної гри збірна команда Волинської області виборола І місце обігравши у фіналі команди Львівської та Чернівецької області (ІІ місце). Команди Харківської, Сумської та Донецької областей зайняли ІІІ місце.
Олександр Прокопів, учень 11 класу Ковельської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 визнаний найкращим капітаном турніру і отримав запрошення організаторів турніру на участь у VІ турнірі юних журналістів, проте вже в якості журі.
Отож абсолютну перемогу на V турнірі юних журналістів здобула збірна команда Волині з назвою «Четверта влада » в складі - Анни Борисюк, Інни Колочун, Олександра Прокопіва учнів 11 класу Ковельської ЗОШ № 1, Олександр Василюк , учня 11 класу Нововолинського колегіуму та Романа Михалевича, учня 11 класу Замшанівської ЗОШ, Ратнівського району .