Про підсумки обласного заочного конкурсу “Космічні фантазії”
На виконання наказу управління освіти і науки облдержадміністрації “Про проведення обласного заочного конкурсу “Космічні фантазії” від 10 листопада 2009 року №566 Волинською обласною Малою академією наук з 20 листопада 2009 року по 3 лютого 2010 року було проведено обласний заочний конкурс “Космічні фантазії”.
Згідно з Положенням конкурс проводився за чотирма напрямами: “Література та журналістика”, “Образотворче мистецтво”, “Декоративно-прикладне мистецтво” і “Філософія та історія”. На конкурс було подано 372 роботи від 423 учасників.
Активними учасниками конкурсу стали учні Горохівського, Луцького, Маневицького, Любомльського, Рожищенського, Старовижівського районів, міст Володимира-Волинського, Ковеля та Луцька. Не взяли участі у конкурсі учні Іваничівського, Ковельського та Локачинського районів.
Журі відзначило високий рівень робіт гуртківців Палацу учнівської молоді міста Луцька: Ткачук Альони, Думіч Ірини, Малімон Анастасії, Матвіюка Василя, роботи гуртківців ЦНТТУМ, подані на напрям “Образотворче мистецтво”: Королюк Богдани, Матвійчука Іллі. Вирізнялися оригінальністю творчі доробки Грицюк Тетяни, Власюка Андрія, Кухарук Катерини (гуртківців Палацу учнівської молоді міста Ковеля представлені на напрям “Декоративно-прикладне мистецтво”).
Проте, для окремих конкурсних робіт характерні невідповідність вимогам оформлення та відсутність достовірного переліку джерел інформації.
На підставі подання журі конкурсу були визначені переможці:
Напрям “Образотворче мистецтво” І місце: - Воробей Катерина, учениця 7 класу Луцька ЗОШ І-ІІ ст. № 11- колегіум; - Королюк Богдана, гуртківець ЦНТТУМ.
ІІ місце: - Ткачук Альона, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді; - Думіч Ірина, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді; - Шустер Богдана, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірка Полонка Луцького району; - Радчук Андрій, учень 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Цир Любешівського району; - Оверчук Ігор, учень 6 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2” м. Каменя-Каширського; - Мех Володимр, учень 8 класу Володимир-Волинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2; - Матвійчук Ілля, гуртківець ЦНТТУМ;
ІІІ місце: - Захарчук Едуард, учень 8 класу Волинського ліцею-інтернату; - Висоцька Марія, учениця 9 класу Волинського ліцею-інтернату; - Скорич Марія, учениця 1 класу Луцької ЗОШ І-ІІ ст. № 11- колегіум; - Іващик Уляна, гуртківець Маневицького районного ЦТДЮ; - Малімон Анастасія, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді; - Матвіюк Василь, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді; - Калмиков Віктор, учень 6 класу Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”; - Каразія Василь, гуртківець Маневицького районного ЦТДЮ; - Матіюк Катерина, учениця 7 класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей; - Наглюк Ірина, гуртківець Маневицького районного ЦТДЮ; - Батюк Надія, учениця 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерці Горохівського району; - Ляшко Лілія, учениця 3 класу Луцької ЗОШ І-ІІ ст. № 11- колегіум; - Губчин Ольга, учениця 6 класу Ковельської СШ І-ІІІ ст. № 3; - Богдан Мар’яна, учениця 5 класу Турійського НВК “Школа-гімназія”; - Деричинська Уляна, учениця 5 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука; - Гордій Ольга, гуртківець Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості; - Ткачов Андрій, учень 5 класу Ковельської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8.
Лауреати: - Ясюк Богдан, гуртківець Маневицького районного ЦТДЮ; - Жолоб Валентина, учениця 9 класу Любомльської гімназії; - Нилипюк Михайло, учень 5 класу Луцького НВК № 9 - Швай Ірина, гуртківець Рожищенського Будинку дитячої творчості; - Антонюк Юлія, учениця 9 класу Ковельської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1; - Грищук Юлія, гуртківець Маневицького районного ЦТДЮ; - Омельчук Віталій, учень 9 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; - Ткачук Юлія, учениця 3 класу Луцької ЗОШ І-ІІ ст. № 11- колегіум - Мазур Вікторія, учениця 5 класу Луцького НВК “Гімназія № 14” - Сербіненко Анна. учениця 1 класу Луцької ЗОШ І-ІІ ст. № 11- колегіум - Федорук Софія, гуртківець Маневицького районного ЦТДЮ; - Островський Володимир, гуртківець Маневицького районного ЦТДЮ; - Ковальчук Юлія, учениця 10 класу Ковельської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7; - Михайлюк Анастасія, учениця 8 класу Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”; - Наумчук Олена, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бірки Любомльського району;
Напрям “Декоративно-прикладне мистецтво” І місце: - Грицюк Тетяна, гуртківець Ковельського Палацу учнівської молоді; - Зачепа Анастасія, гуртківець ЦНТТУМ.
ІІ місце: - Власюк Андрій, гуртківець Ковельського Палацу учнівської молоді; - Кухарук Катерина, гуртківець Ковельського Палацу учнівської молоді; - Лук’янець Ольга, учениця 6 класу Луцької ЗОШ І-ІІ ст. № 11-колегіум; - Душук Юлія, гуртківець ЦПО м. Володимира-Волинського. ІІІ місце: - Мельник Анна, гуртківець Старовижівського Будинку школяра; - Дорошевич Катерина, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ківерці; - Соловей Владислав, Головейчук Марія, Соловей Тетяна, гуртківці Камінь-Каширського БДЮТ; - Пальчук Андрій, Кальчевська Дарина, учні 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерці Горохівського району; - Сидорук Олена, Зелінська Ірина, гуртківці Рожищенського БДТ; - Смушок Анна, гуртківець Ковельського палацу учнівської молоді; - Вегера Юлія, учениця 8 класу Ковельської ЗОШ№ 8; - Савчук Андрій, учень 9 класу Ковельського НВК № 13.
Лауреати: - Оксенюк Роман, учень 8 класу Ковельської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7; - Стенчук Віктор, учень 6 класу Ковельської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7; - Савицька Любов, учениця 7 класу Рожищенського НВК № 4; - Кучер Юлія, гуртківець Старовижівського БШ; - Соломонюк Катя, гуртківець Ковельського Палацу учнівської молоді. Напрям “Література та журналістика” І місце: - Сітчук Юлія, учениця 8 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука; - Головій Катерина, учениця 3 класу Луцької ЗОШ № 20; - Степанян Дарина, учениця 6 класу Луцької гімназії № 4.
ІІ місце: - Кузьменко Мар’яна, учениця 8 класу Володимир-Волинського НВК № 3; -Агапова Ірина, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Хворостів Любомльського району.
ІІІ місце: - Гриневич Ольга, учениця 10 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохів; - Тищук Роман, учень 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шкроби Старовижівського району; - Даценко Валентина, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Несвіч Луцького району; - Питель Софія, учениця 7 класу Луцької гімназії № 4; - Хом’як Катерина, учениця 9 класу Луцького НВК №26.
Лауреати: - Базюк Наталія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Підбереззя Горохівського району; - Мохнюк Оксана, учениця 9 класу Рожищенського НВК №4; - Ковальчук Тарас, учень 11 класу Володимир-Волинської ЗОШ №5; - Самчук Наталія студієць Маневицького районного ЦТДЮ; - Любохинець Ольга, учениця 8 класу Володимир-Волинського НВК №3; - Хомик Мирослава, учениця 7 класу НВК “Нововолинська СШ І-ІІІ ст. №1- колегіум”; - Бобелюк Ангеліна, учениця 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Глухи Старовижівського району.
Напрям “Філософія та історія” І місце: - Оксенчук Ярослава, учениця 11 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” с. Видраниця Ратнівського району.
ІІ місце: - Закордонець Олександр, учень 7 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 15; - Голюк Яна, учениця 11 класу Луцької гімназії № 4.
ІІІ місце: - Город Анна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Комарове Маневицького району; - Литвинюк Роман, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гуща Любомльського району.
Лауреати: - Оксенюк Людмила, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 смт. Маневичі; - Кондаревич Олена, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Березна Воля Любешівського Району; - Рудчик Світлана, учениця 10 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” с. Броди Ратнівського району; - Корецький Борис, учень 11 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” с. Заліси Ратнівського району.
к-сть переглядів:4667
![](/pic/mail.png)
|