З 3 по 7 травня 2010 року в м. Острозі Рівненської області було проведено фінальний етап VІ Всеукраїнського турніру юних журналістів.
В турнірі брали участь 13 команд з різних областей України.
Збірна команда Волинської області у складі п’яти школярів та керівника команди Бича Володимира Васильовича, вчителя зарубіжної літератури Луцького НВК № 9, стала учасником фінального етапу VІ Всеукраїнського турніру юних журналістів та здобула перемогу.
Команда нагороджена ДИПЛОМОМ І ступеня.
Склад збірної команди Волинської області:
1. Дричик Владислав, учень 9 класу НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська
2. Копитюк Михайло, учень 11 класу Волинського ліцею - інтернату
3. Кушнір Анна, учениця 11 класу Луцького НВК № 9
4. Луцюк Микола, учень 11 класу НВК «Спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська
5. Шевяхова Наталія, учениця 11 класу Луцького НВК № 9
Учні гідно вирізнялись з – поміж інших, тому були нагороджені додатковими титулами: «Кращий капітан» - Кушнір Анна (уч.11 кл.Луцького НВК № 9), «Кращий інтелект» - Шевяхова Наталія (уч.11 кл.Луцького НВК № 9), «Толерантність» - Дричик Владислав (уч.9 кл.Нововолинського НВК). Копитюк Михайло (уч.11 кл. Волинського ліцею – інтернату) та Луцюк Микола (уч. 11 кл. Нововолинського НВК) отримали рекомендаційні листи від Національної Спілки журналістів України про вступ до гуманітарного вузу.