У вересні-жовтні 2010 року Волинська обласна Мала академія наук проводить обласний турнір юних біологів. Загальне керівництво здійснює управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.
Турнір буде проведено відповідно до вимог “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності”, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305.
До участі у турнірі допускаються збірні команди учнів 9 – 11 класів з районів та міст області, а також закладів нового типу. Склад команди - 3-5 школярів. Команда очолюється капітаном, який є офіційним представником команди під час проведення турніру. Команди формуються за територіальним принципом. Базова дисципліна турніру біологія.
Для участі в турнірі необхідно до 20 вересня 2010 року надіслати на адресу Волинської обласної Малої академії наук заявку та обов’язково розв’язки будь-яких трьох задач із запропонованих.
Підтвердити свою участь у турнірі можна за телефоном 257 004.
Адреса: 43024, м. Луцьк, вул. В’ячеслава Чорновола, 3
Волинська обласна Мала академія наук.Лист управління освіти і науки про проведення обласного турніру юних біологівЗавдання турніру юних біологів (2010-2011 н.р.)