Про підсумки ХІІI обласного турніру юних математиків
Управлінням освіти і науки облдержадміністрації, Волинською обласною Малою академією наук 26 вересня 2010 року на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки було проведено ХІІІ обласний турнір юних математиків.
У заході взяло участь 16 команд з філій та наукових товариств учнів області. Не взяли участі команди Володимир-Волинського, Ковельського, Локачинського, Любешівського, Маневицького, Старовижівського, Турійського та Шацького районів.
Високий рівень підготовки показали учасники команд: Волинського ліцею-інтернату, збірної Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей та Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука; Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Ратне, збірної Луцького НВК „Гімназія № 14” та Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького; НТЛ „Імпульс” Нововолинського ліцею-інтернату.
Журі відзначило хороші знання з математики, творчий, нестандартний підхід до висвітлення питань турніру таких учасників: Киричука Богдана (учня 11 класу Волинського ліцею-інтернату), Шолом Юлії (учениці 10 класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей), Зорика Тараса (ліцеїста 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою), Мартинюка Олександра (учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука), Гуліти Анни (учениці 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату), Чернецького Богдана (учня 10 класу НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Ратне), Радзивилюка Івана (учня 11 класу Волинського ліцею-інтернату), Романюка Володимира (ліцеїста 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою).
На підставі рішення журі ХІІІ обласного турніру юних математиків були визначені переможці:
Командна першість
І місце – команда Волинського ліцею-інтернату у складі:
1. Савича Андрія, учня 10 класу; 2. Киричука Богдана, учня 11 класу; 3. Поповича Олександра, учня 11 класу; 4. Радзивилюка Івана, учня 11 класу; 5. Багнюк Вікторії, учениці 10 класу. Керівник – Євтушина Ганна Іванівна, вчитель математики Волинського ліцею - інтернату.
ІІ місце – збірна команда Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей та Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука у складі:
1. Шолом Юлії, учениці 10 класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей; 2. Наумчук Анастасії, учениці 11 класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей; 3. Мірошнікова Віктора, учня 11 класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей; 4. Мартинюка Олександра, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука; 5. Момчева Олексія, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука. Керівники – Яковець Олена Мефодіївна, вчитель математики Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей; Бездуха Тамара Василівна, вчитель математики Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.
ІІ місце – команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою у складі:
1. Зорика Тараса, ліцеїста 10 класу; 2. Касянчука Назарія, ліцеїста 10 класу; 3. Кандиби Ярослава, ліцеїста 11 класу; 4. Сверби Юрія, ліцеїста 11 класу; 5. Романюка Володимира, ліцеїста 11 класу. Керівник – Сусь Сергій Іванович, вчитель математики Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
ІІІ місце – збірна команда Луцького НВК „Гімназія № 14” та Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького у складі:
1. Задворного Юрія, учня 11 класу Луцького НВК „Гімназія № 14”; 2. Ящук Юлії, учениці 11 класу Луцького НВК „Гімназія № 14”; 3. Романчук Лілії, учениці 10 класу Луцького НВК „Гімназія № 14”; 4. Рудь Тетяни, учениці 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького; 5. Родзя Георгія, учня 10 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького. Керівники – Кошманюк Валентина Веніамінівна, вчитель математики Луцького НВК „Гімназія № 14”; Тітова Світлана Петрівна, вчитель математики Луцького НВК „Гімназія № 14”; Цейко Галина Михайлівна, вчитель математики Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького.
ІІІ місце – команда НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Ратне у складі:
1. Чернецького Богдана, учня 10 класу; 2. Козака Андрія, учня 10 класу; 3. Тусюка Олександра, учня 10 класу; 4. Панько Тетяни, учениці 11 класу; 5. Андрійчука Михайла, учня 11 класу. Керівник – Лупійчук Галина Григорівна, вчитель математики НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Ратне.
ІІІ місце – команда НТЛ „Імпульс” Нововолинського ліцею-інтернату у складі :
1. Дудик Аліни, учениці 10 класу; 2. Нестерук Дарії, учениці 10 класу; 3. Гуліти Анни, учениці 11 класу; 4. Расюна Віктора, учня 11 класу; 5. Денисюка Тараса, учня 11 класу. Керівник – Бойко Оксана Сергіївна, вчитель математики Нововолинського ліцею-інтернату.
Підсумки індивідуального рейтингу ХІІІ обласного турніру юних математиків
І місце - Киричук Богдан, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату.
ІІ місце - Шолом Юлія, учениця 10 класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей; - Зорик Тарас, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; - Мартинюк Олександр, учень 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.
ІІІ місце - Гуліта Анна, учениця 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату; - Чернецький Богдан, учень 10 класу НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Ратне; - Радзивилюк Іван, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату; - Романюк Володимир, ліцеїст 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.
к-сть переглядів:3967
![](/pic/mail.png)
|