У жовтні 2011 року Волинська обласна Мала академія наук проводить VII обласний турнір юних географів. Загальне керівництво здійснює управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.
Турнір буде проведено відповідно до вимог “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності”, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305.
До участі у турнірі допускаються збірні команди учнів 9 – 11 класів з районів та міст області, а також закладів нового типу. Склад команди - 3-5 школярів. Команда очолюється капітаном, який є офіційним представником команди під час проведення турніру. Команди формуються за територіальним принципом.
Для участі в турнірі необхідно до 3 жовтня 2011 року надіслати на адресу Волинської обласної Малої академії наук заявку та обов’язково розв’язки будь-яких трьох завдань із запропонованих
Просимо взяти до уваги, що при надходженні листа Міністерства освіти і науки України, можливі часткові зміни питань турніру.
Підтвердити свою участь у турнірі можна за телефоном 257 004 (Левчук Юлія Олександрівна, методист Волинської обласної МАН).
Адреса: 43024, м. Луцьк, вул. В’ячеслава Чорновола, 3, каб.212
Волинська обласна Мала академія наук.
Додаток:
Питання VII обласного турніру юних географівЛист про проведення турніру юних географів від 01.09.11р. № 3854/02-10