25 вересня 2011 року на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбудеться XIV обласний турнір юних математиків.
Турнір юних математиків проводиться 25 вересня 2011 року в м. Луцьку на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки (вул. Потапова, 9, лабораторний корпус № 2). Реєстрація учасників до 9.00 год.
У турнірі беруть участь збірні команди учнів 9-11 класів з районів та міст області (по одній команді від адміністративно-територіальної одиниці). Склад команди – 3- 5 чоловік. Команду очолює капітан. До участі в турнірі не допускаються студенти вищих навчальних закладів будь-якого рівня акредитації.
Турнір проводиться за олімпійською системою в декілька турів. У кожному турі беруть участь три (дві, чотири) команди. Переможець туру виходить у наступний тур. Кожен тур складається із трьох (двох, чотирьох) дій. Кожна дія розігрується за схемою: Доповідач, Опонент, Рецензент (Спостерігач). Черговість визначається жеребкуванням.
Порядок дії:
- команда-опонент викликає команду-доповідача на будь-яку задачу запропоновану на тур;
- команда-доповідач викладає суть вирішення проблеми, акцентуючи увагу слухачів на основних ідеях і висновках (заздалегідь можна підготувати малюнки і плакати, виступ до 5 хв.);
- у виступі команди-опонента повинен бути аналіз запропонованого командою-доповідачем вирішення проблеми, відзначені сильні сторони, суттєві недоліки, команда-опонент не має права розповідати своє вирішення проблеми (виступ до 3 хв.);
- команда-рецензент у своєму виступі дає оцінку розуміння обговорюваної проблеми командою-доповідачем та командою-опонентом (до 2 хв.);
- потім команди міняються ролями.
Суддівство проводить журі турніру, склад якого формується із числа викладачів ВНЗ, вчителів шкіл (керівників команд), кращих
Додаток:Наказ №433 "Про проведення XIV обласного турніру юних математиків"