Управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинською обласною МАН 25 вересня 2011 року на базі Волинського національного університету імені лесі Українки був проведений ХІV обласний турнір юних математиків.
У турнірі брали участь 100 учнів з філій та наукових товариств області.
Серед 20 команд заявлених на математичний турнір були представлені збірні команди від Горохівського, Ківерцівського, Луцького, Любомльського, Рожищенського, Турійського районів; міст: Ковеля, Володимир-Волинського, Нововолинська. В якості спостерігачів вперше взяла участь в турнірі команда Володимир-Волинського району.
Традиційно активну участь у турнірі математиків беруть команди: Волинського ліцею-інтернату, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою; Нововолинського ліцею-інтернату.
Варто відзначити щорічне збільшення кількості самостійних команд представлених від навчальних закладів нового типу. Так у цьому році на турнір математиків підготували команди: НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Іваничі; НВК № 1 м. Каменя-Каширського; НВК „Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія”; Луцького НВК „Гімназія № 14; НВК „Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – гімназія ім. А.П.Бринського”; НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Ратне; НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія” смт Стара Вижівка”.
В командній першості перемогу здобули:
І місце – команда Волинського ліцею-інтернату.
ІІ місце – команда НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Іваничі;
команда Луцького НВК „Гімназія № 14”.
ІІІ місце:
Команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;
Команда НТ „Оріон” м. Нововолинська;
Команда НТЛ „Імпульс” Нововолинського ліцею-інтернату.
Команда НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Ратне.
Водночас членами журі було відзначено творчий, нестандартний підхід до висвітлення завдань турніру представниками збірних команд – Любомльського району та міста Володимира-Волинського.
В індивідуальній першості місця розподілилися наступним чином:
І місце: Савич Андрій, уч. 11 класу Волинського ліцею-інтернату.
ІІ місце: Міщук Юрій, уч. 11 кл. Луцького НВК „Гімназія № 14”;
Багнюк Вікторія, уч. 11 кл. Волинського ліцею-інтернату;
ІІІ місце: Гуцкалов Ілля, уч. 11 кл. ЗОШ № 6 м. Нововолинська;
Прус Владислав, уч. 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
Зорик Тарас, уч. 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-
фізичною підготовкою;
Ясковець Борис, 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-
фізичною підготовкою.
Романчук Лілія, уч. 11 кл. Луцького НВК „Гімназія № 14”;
Гучок Оксана, уч. 11 кл. Любомльської районної гімназії;
Наквацька Ірина, уч. 11 кл. НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” смт Іваничі.