У березні 2012 року Волинською обласною Малою академією наук буде проведено обласний турнір юних істориків. Загальне керівництво здійснює управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.
Турнір буде проведено відповідно до вимог “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011р. № 1099.
До участі у турнірі допускаються збірні команди учнів 9 – 11 класів з районів та міст області, а також закладів нового типу (по одній команді від адміністративно-територіальної одиниці). Склад команди – 3-5 школярів. Команда очолюється капітаном, який є офіційним представником команди під час проведення турніру.
Для участі в турнірі необхідно до 02 березня 2012 року надіслати на адресу Волинської обласної Малої академії наук заявку та обов’язково розв’язки запропонованих завдань.
Адреса: 43024, м. Луцьк, вул. В’ячеслава Чорновола, 3
Волинська обласна Мала академія наук
Додаток:Лист управління освіти і науки № 250 /02-10 від 19.01.2012 року Завдання обласного турніру юних істориків