Про підсумки обласного заочного конкурсу “Космічні фантазії”
Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 23 листопада 2011 року № 615 “Про проведення обласного заочного конкурсу “Космічні фантазії” Волинською обласною Малою академією наук з 28 листопада 2011 року по 5 березня 2012 року було проведено обласний заочний конкурс “Космічні фантазії”.
Переможці обласного конкурсу “Космічні фантазії”
Напрям “Філософія та історія”
ІІ місце: - Грисюк Юрій, учень 11 класу Володимир-Волинської гімназії.
ІІІ місце: - Волощук Анастасія, учениця 11 класу Ківерцівської експериментальної Всеукраїнського рівня ЗОШ-комплексу І-ІІІ ст. Волинської області; - Дзей Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Олеськ Любомльського району.
Напрям “Література та журналістика” І місце: - Котюга Мирослава, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Підкормілля Любешівського району; - Вавренюк Сергій, учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату; - Хомов Юрій, учень 8 класу Луцької ЗОШ І-ІІ ст. №11-колегіум; - Юфімчук Олена, учениця Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. №23; - Шевчик Вікторія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Деревок Любешівського району.
ІІ місце: - Семінський Андрій, учень 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Завидів Іваничівського району; - Кусько Юлія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Самійличі Шацького району; - Судима Поліна, учениця 5 класу Маяківського НВК; - Марчук Наталія, студієць Маневицького районного ЦТДЮ; - Пархонюк Сергій, Романюк Станіслав, учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Любомля; - Карпук Ігор, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ківерці.
ІІІ місце: - Зварко Сергій, учень 9 класу Нововолинського ліцею-інтернату; - Мазурик Інна, учениця 7 класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №26; - Слабкевич Олександр, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Льотниче Володимир-Волинського району; - Москвич Юлія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Берестяне Ківерцівського району; - Дерев’янчук Юлія, студієць Маневицького районного ЦТДЮ; - Дубець Ірина, учениця 5 класу НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія” м. Горохів; - Кошелюк Владислав, учень 3 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Воротнів Луцького району; - Герштанська Анфіса, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 6 м. Ковеля; - Граузе Вікторія, учениця 11 класу НВК “Ківерцівська ЗОШ І ст.-Ківерцівська районна гімназія”.
Напрям “Образотворче мистецтво” І місце: - Уманець Марія, гуртківець Нововолинського ЦДЮТ - Скорич Марія-Дарина, учениця 3 класу Луцької ЗОШ І-ІІ ст. №11-колегіум; - Сорочинський Сергій, учень 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці.
ІІ місце: - Видерко Валентин, гуртківець Любешівського БДЮТ; - Баранова Софія, Горішна Оксана, гуртківці Любешівського БДЮТ; - Северенюк Володимир, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату; - Оласюк Богдан, гуртківець Любешівського БДЮТ; - Білецька Маргарита, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 м. Ковеля; - Козак Станіслав, гуртківець Шацького районного БДЮТ; - Басалик Катерина, студієць Маневицького районного ЦТДЮ; - Ягодинець Софія, гуртківець Шацького районного БДЮТ; - Галінський Руслан, учень 7 класу Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5; - Пеньковська Софія, гуртківець Луцького палацу учнівської молоді; - Дунець Ірина, гуртківець Шацького районного БДЮТ. ІІІ місце: - Мороз Вікторія, учениця Любешівського НВК; - Губчин Ольга, учениця 8 класу Ковельської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Лесі Українки; - Мазур Вікторія, учениця 7 класу Луцького НВК “Гімназія № 14”; - Рубель Марія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. І. Я. Франка м. Горохів; - Виборова Анна, учениця 7 класу Володимир-Волинського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - ліцей”; - Дубровська Юлія, учениця Камінь-Каширського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” № 2; - Римарук Олена, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с. Ласків Володимир-Волинського району; - Віннічук Юлія, учениця 8 класу Ковельської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 імені Лесі Українки; - Літвінчук Анастасія, гуртківець ЦНТТУМ; - Ярошик Мирослава, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Будки Маневицького району; - Романенко Катерина, учениця 7 класу Луцької гімназії № 18; - Клімук Вікторія, учениця 7 класу Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5; - Веремко Назарій, учень 5 класу Луцького НВК “Гімназія № 14”; - Москалюк Ольга, учениця 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Луків Турійського району; - Парфенюк Михайло, учень 6 класу Луцького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 - ліцей”; - Сторожик Анастасія, гуртківець Ковельського палацу учнівської молоді; - Кацевич Богдан, учень Луцької ЗОШ І-ІІ ст. №11-колегіум; - Сащук Павло, гуртківець Любешівського БДЮТ; - Костюшко Марія, учениця 8 класу Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені В.К. Липинського Локачинського району; - Філічкін Кирило, гуртківець Ковельського палацу учнівської молоді; - Мишак Леся, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Луків Турійського району.
Напрям “Декоративно-прикладне мистецтво” І місце: - Лінник Олександр, гуртківець Луцького палацу учнівської молоді; - Устимук Тетяна, гуртківець Ковельського палацу учнівської молоді. ІІ місце: - Штандер Олена, вихованка образотворчої студії Любомльського БШ; - Овчиннікова Олександра, гуртківець Луцького палацу учнівської молоді; - Лаврова Анна, гуртківець Ковельського палацу учнівської молоді; - Капустинський Валентин, гуртківець Рожищенського районного БДТ; - Власюк Андрій, гуртківець Ковельського палацу учнівської молоді; - Мартинюк Андрій, гуртківець Ковельського палацу учнівської молоді. ІІІ місце: - Волох Діана, Вакульська Світлана, гуртківці Ковельського палацу учнівської молоді; - Віннік Катерина гуртківець Рожищенського районного БДТ; - Шпак Віта, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Трубки Іваничівського району - Іванюк Назар, Жоголь Віктор, гуртківці Любомльської СЮТ; - Ярмольський Назар, гуртківець Ковельської СЮТ; - Жук Анна, Стречен Інна, учениці ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 м. Ковеля.
Лауреати обласного конкурсу “Космічні фантазії”
Напрям “Філософія та історія”
- Случик Діана, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. с Матейки Маневицького району.
Напрям “Література та журналістика”
- Кальчевська Дарина, учениця 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерці Горохівського району; - Колабська Ірина, студієць Маневицького районного ЦТДЮ; - Дроздик Юлія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Березичі Любешівського району; - Вавринюк Аліна, учениця 9 класу Нововолинського ліцею-інтернату; - Тияра Катерина, учениця 9 класу Володимир-Волинського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - ліцей”; - Дедюк Божена, учениця 8 класу НВК “Ківерцівська ЗОШ І ст.-Ківерцівська районна гімназія”
Напрям “Образотворче мистецтво” - Вегера Іванна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилісне Маневицького району; - Хомич Каріна, гуртківець ЦНТТУМ; - Ярославцева Юлія, гуртківець Нововолинського ЦДЮТ; - Лисецька Анастасія, учениця 10 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького; - Галян Марта, гуртківець Нововолинської СЮТ; - Сарай Іванна, учениця 7 класу Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5; - Волошенюк Олександр, гуртківець Нововолинського ЦДЮТ; - Губський Тарас, учень 9 класу Волинського ліцею-інтернату; - Лиса Анна, студієць Маневицького районного ЦТДЮ; - Липисвицька Марія, гуртківець Луцького палацу учнівської молоді; - Кузьмінець Ольга, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 м. Ковеля; - Шендюх Ірина, учениця Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 23; - Горбатий Марія, гуртківець ЦНТТУМ; - Черепара Валентина, учениця ЗОШ І- ІІ ст. с. Новосілки Турійського району; - Поліщук Зорина, гуртківець ЦНТТУМ; - Ковальчук Роман, учень ЗОШ І-ІІ ст. с. Городок Маневицького району; - Андрусік Ольга, учениця 3 класу Луцької гімназії № 18; - Косік Артем, учень НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” с. Здомишель Ратнівського району; - Рудик Анастасія, гуртківець Луцького Палацу учнівської молоді.
Напрям “Декоративно-прикладне мистецтво”
- Пасик Ярослава, учениця 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мала Глуша Любешівського району
Конкурс проводився за чотирма напрямами: “Література та журналістика”, “Образотворче мистецтво”, “Декоративно-прикладне мистецтво” і “Філософія та історія”. На конкурс було подано 327 робіт від 355 учасників.
Активну участь у конкурсі взяли учні Горохівського, Ківерцівського, Любешівського, Маневицького районів, міст Ковеля, Нововолинська та Луцька. Конкурс залишився поза увагою учнів Ковельського та Старовижівського районів.
Найкращі результати у конкурсі показали учні Маневицького, Любешівського та Шацького районів, міст Ковеля, Нововолинська та Луцька. Журі відзначило оригінальні творчі доробки Лінника Олександра, Овчиннікова Олександра, гуртківців Луцького палацу учнівської молоді; Устимук Тетяни, Лаврової Анни, Власюка Андрія та Мартинюка Андрія, гуртківців Ковельського палацу учнівської молоді, представлені на напрям “Декоративно-прикладне мистецтво”.
Вирізнялися високою технікою виконання та творчим задумом роботи Уманець Марії, гуртківця Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості; Скорич Марії-Дарини, учениці 3 класу Луцької ЗОШ І-ІІ ст. №11-колегіум; Сорочинського Сергія, учня 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 міста Ківерці подані на напрям “Образотворче мистецтво”.
Проте, для окремих конкурсних робіт характерна наявність недоліків: недостовірність переліку джерел інформації, великий обсяг матеріалу, скопійований з мережі Інтернет без будь-якого авторського опрацювання, невідповідність вимогам оформлення, відсутність повної інформації про авторів робіт та посилань на використані джерела інформації.
к-сть переглядів:5704
![](/pic/mail.png)
|