Інтелектуальні здобутки юних волинських науковців
|
|
У травні завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Волиняни на конкурс представили 58 науково-дослідницьких робіт у 54 наукових секціях. Подано роботи і на нові секції – соціології, кліматології та метеорології, валеології, всесвітньої історії. | |
У результаті трьох турів конкурсу (оцінювання наукових досліджень, контрольна робота з базової дисципліни, захист наукової роботи) переможцями визнано 33 слухачів Волинської обласної МАН. | |
![](/img/kz2.jpg)
| |
Шестеро волинян здобули інтелектуальне золото у секціях:
• екології (Наталка Єсип, учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука); • історії України (Соломія Шваб, учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука); • етнографії (Юлія Крайнік, учениця 11 класу Луцького НВК «Гімназія № 14»); • хімії (Ілля Гуцкалов, учень 11 класу Нововолинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6); • біології людини (Олена Федонюк, учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука); • загальної біології (Андрій Журавель, учень 10 класу Волинського ліцею інтернату).
Срібні нагороди вибороли у наукових секціях:
• географії та ландшафтознавства - Шульгач Олександр, учень 11 класу ЗОШ № 10 м. Ковеля • кліматології та метеорології – Савчук Андрій, учень 11 класу ЗОШ № 25 м.Луцька; • Правознавства - Гутовська Ольга, учениця 11 класу НВК №26 м.Луцька; • історичного краєзнавства – Мельник Лідія, учениця 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука; • Іnternet-технологій та WEB дизайну – Падалко Галина, учениця 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука; • психології – Пінчук Юлія, учениця 11 класу НВК №26 м.Луцька; • української літератури – Дидич Катерина, учениця 11 класу Володимир-Волинського НВК № 3; • лісознавства - Журавель Андрій, учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату; • англійської мови - Мар’юсік Ірина, учениця 11 класу Ковельської міської гімназії; • української мови - Мельник Лідія, учениця Луцької гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука; • селекції і генетики – Муковоз Аліна, учениця 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука; • мікроекономіки та макроекономіки – Засуха Сергій, учень 11 класу Луцького НВК № 9.
Дипломи третього ступеня Міністерства освіти і наук, молоді та спорту України отримали
- Гловацька Марія, учениця 11 класу Рокинівського НВК Луцького району у секції географії та ландшафтознавства; - Козловська Марта, учениця 11 класу НВК №9 м.Луцька у секції соціології; - Бліндер Степан, учень 11 класу НВК «Локачинська ЗОШ-гімназія» у секції релігієзнавства та історії релігії; - Гулай Наталія, учениця 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, слухачка секції хімії ВО МАН у секції екології; - Кравчук Станіслав, учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату у секції агрономії; - Климук Катерина, учениця 10 класу Волинського ліцею-інтернату – у секції охорони довкілля та раціонального природокористування; - Загорський Роман, учень 11 класу НВК «Нововолинська СШ І-ІІІ ст. № 1 – колегіум» - у секції французької мови; - Гевондян Сільвія, учениця 11 класу Володимир-Волинської гімназії – у секції німецької мови; - Севрюкова Світлана, учениця 11 класу Луцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 9» - у секції мистецтвознавства; - Козуб Ірина, учениця 11 класу Луцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 9» у у секції світової літератури; - Петрик Ірина, учениця 11 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 у секції літературної творчості - Плескот Ірина, учениця 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, у секції валеології. - Мельник Іван, учень 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука у секції інформаційних, телекомунікаційних систем та технологій; - Топольський Назар, учень 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука у секції мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм; - Бойко Юлія, учениця 11 класу Луцького НВК № 9 у секції економічної теорії та історії економічної думки. | |
- Переможці конкурсу нагороджені дипломами та цінними подарунками. Одинацятикласники за І місце отримали 50 балів до сертифікату ЗНО, за ІІ місце – 40 балів, та ІІІ місце – 30 балів. Також 120 переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту будуть надані стипендії Президента України (у 2011 році стипендії отримували 8 слухачів ВО МАН). | |
к-сть переглядів:4743
![](/pic/mail.png) |