Наука – скарб і сила… : Волинська обласна Мала академія наук
Наука – скарб і сила…

Наука – скарб і сила…

 6 лютого 2014 року у Волинській обласній МАН відбулась зустріч слухачів відділень філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю з випускниками Малої академії минулих років. Найприкметнішою ознакою заходу стала тепла атмосфера спогадів, вражень, міркувань про важливість навчання талановитої молоді у позашкільному закладі наукового спрямування.

На зустріч завітали Наталія Кінд-Войтюк (переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту у 1995 р.) – кандидат історичних наук, доцент каф. нової та новітньої історії України СНУ імені Лесі Українки; Ірина Лялька (Шелеп)   (переможець  у 2001 р.) – кандидат юридичних наук, спеціаліст юридичного відділу Луцької міської ради; Сергій Савич (переможець  у 2001 р.) – кандидат юридичних наук, викладач інституту держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України; Дмитро Воюта (переможець у 2011 р.) – студент інституту Міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка; Юлія Крайнік (переможець у 2011, 2012 рр.) – студентка історичного факультету СНУ імені Лесі Українки, студентський декан.

Для багатьох навчання в МАН стало хорошим стартом у самоствердженні себе як дослідника, науковця. Слухачі стаціонарних секцій  із захопленням слухали спогади гостей заходу, які охоче ділилися досвідом, враженнями від минулих, але незабутих миттєвостей навчання в МАН. Як належно підготувати наукову роботу? Як успішно захистити наукове дослідження? Які риси характеру формуються під час участі у предметних турнірах? На питання слухачів, які хвилюють їх сьогодні, випускники зауважували, що значною мірою результат залежить від власної наполегливості в науково-дослідницькій діяльності.

Дмитро Воюта пригадував: «Навчання в Малій академії наук – мій вибір. Подобалось цим займатись…Звичайно, не дуже легко, але цікаво і пізнавально, бо була мета навчатися, щоб чогось досягнути».

МАН – хороша школа, де окрім знань, набуваєш  життєвого досвіду, який ніколи не буває зайвим. Випускники радили цінувати кожне заняття, брати активну участь  у житті колективу, підтримуючи імідж найкращої позашкільної установи області.

Дискусію пожвавила Юлія Крайнік, яка наголосила, що МАН – не лише наука, але й активне дозвілля. Експедиції, польова практика, літні профільні школи – оптимальне поєднання навчання та відпочинку. «Проте без старанної, наполегливої праці годі сподіватись високих результатів», – додала Наталія Кінд-Войтюк. Тому юним пошуковцям випускники побажали бути впевненими у своїх знаннях, постійно їх збагачувати, цінувати час, працювати над собою – і омріяні висоти обов’язково стануть досягнутими.

к-сть переглядів:5116         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа