До 200-річного ювілею Тараса Шевченка : Волинська обласна Мала академія наук

До 200-річного ювілею Тараса Шевченка

Тарас Шевченко належить до когорти особистостей, які мали вирішальне значення для українського суспільства. Це великий поет, письменник, художник, драматург, скульптор, відомий портретист, пейзажист.

До відзначення 200-річчя від дня його народження 11 березня 2014 року науково-методологічною лабораторією ВО МАН проведено тематичну годину для педагогічних працівників «Тарасові світи».

Поетична творчість Тараса Шевченка мала вирішальне значення в становленні й розвитку нової української літератури, утвердивши в ній загальнолюдські демократичні цінності та піднісши її до рівня передових літератур світу. У своїй поезії митець звернувся до тем, проблем та ідей (соціальних, політичних, філософських, історичних, художніх), які до нього ще не мало порушувалися в українській літературі. Але й сьогодні його твори звучать актуально.

Педагоги активно обговорювали твори Тараса Шевченка, переглядали матеріали виставки, на якій були представлені репродукції його картин, зачитували поезії.

К-сть переглядів: 4506  

Коментарі (0)

Коментарів поки немає.

Додати коментар

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб стати успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення: оберіть свій напрямок!

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Нашими партнерами є: