Знай наших: перемога юних науковців Волині у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту! : Волинська обласна Мала академія наук
Знай наших: перемога юних науковців Волині у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту!

Знай наших: перемога юних науковців Волині у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту!

Нещодавно у Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у трьох відділеннях: екології та аграрних наук, мовознавства,літературознавства, хімії та біології.

Конкурс зібрав найталановитіших, заповзятих старшокласників з усієї України. Волинські школярі представляли свої доробки у 21 секції.

Участь передбачала ретельну підготовку школярів, адже конкурс виявився своєрідним іспитом набутих знань, ораторських умінь, навичок внутрішньої самоорганізації. Найкращі результати здобули 15 учнів.

Відділення екології та аграрних наук:

- Баб’як Олена, учениця  11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, секція селекції та генетики – ІІ місце;

- Лагода Віталій, учень 11 класу Луцького НВК «Гімназія № 14», секція агрономії – ІІ місце;

- Петрова Наталія, учениця 10 класу Волинського ліцею-інтернату, секція лісознавства – ІІ місце.

Відділення мовознавства:

- Дмитрук Ірина, учениця 11 класу Луцького НВК «Гімназія № 14», секція німецької мови – ІІ місце;

- Волошин Максим, учень 11 класу Луцької гімназії № 14 імені Модеста Левицького, секція французької мови – ІІ місце;

- Романюк Оксана, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія»                смт Стара Вижівка, секція української мови – ІІІ місце.

Відділення літературознавства:

- Лаущенко Олена, учениця 11 класу Луцького НВК № 9, секція світової літератури – І місце;

- Ядигіна Поліна, учениця 10 класу Ковельської міської гімназії, секція російської літератури – ІІІ місце.

Відділення хімії та біології:

- Король Роман, учень  11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, секція хімії – І місце;

- Зелінська Олена, учениця 11 класу ЗОШ І - ІІІ ст. № 3 м. Рожище, секція загальної біології – ІІІ місце;

- Шванц Марія, учениця 11 класу Рожищенського НВК № 4 «ЗОШ І-             ІІІ ст.- гімназія», секція біології людини  - ІІІ місце;

- Біскуб Владислав, учень 11 класу Луцького НВК № 26, секція медицини - ІІІ місце;

- Третяк Світлана, учениця 11 класу Луцького НВК № 9, секція зоології, ботаніки - ІІІ місце;

- Сасовець Аліна, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія» м. Горохів, секція валеології - ІІІ місце;

- Губарєва Дар’я, учениця 11 класу Луцького НВК № 9, секція психології - ІІІ місце.

МОЛОДЦІ!

Пишаємось Вашими перемогами та бажаємо нових творчих злетів!

к-сть переглядів:2806         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: