Мрія стати науковцем. Підсумкова конференція слухачів стаціонарних секцій : Волинська обласна Мала академія наук
Мрія стати науковцем. Підсумкова конференція слухачів стаціонарних секцій

Мрія стати науковцем. Підсумкова конференція слухачів стаціонарних секцій

7 травня відбулась наукова конференція слухачів стаціонарних секцій Волинської обласної МАН «Юний науковець року» за підсумками навчального року. У ній взяли участь півсотні слухачів, які займаються у секціях ВО МАН стаціонарно, та наукові керівники.

Відкриття конференції оголосила директор Волинської обласної МАН Галина Толстіхіна, яка зауважила про вагомість наявного інтелектуального потенціалу нашої держави, в утвердженні якого братимуть участь у недалекому майбутньому і юні науковці Волині.

Творчого натхнення, наукового пошуку, особистої реалізації побажала учасникам заступник ВО МАН Віта Роїк: «Кожен з вас є унікальною творчою особистістю. Тому саме вам, молодому поколінню, відведена важлива роль у розвитку держави, розв’язанні актуальних проблем сучасної науки, зростанні міжнародного авторитету України».

Переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів, слухач секції хімії ВО МАН Король Роман, маючи багатий досвід публічних виступів, порадив школярам не зупинятись на досягнутому, здобувати знання, а перший науковий проект незабаром може перерости у справжнє наукове дослідження – актуальне і потрібне для сьогодення.

Конференція відбувалась за 6 напрямами. У кожній із секцій учасники представляли свої наукові доробки. Після доповідей – спонтанні, жваві дискусії з визначення подальших напрямів дослідження, врівноваження зібраного матеріалу та поставлених завдань.

Слухачі отримали сертифікати учасників конференції та збірник тез доповідей «Юний науковець року» як сподівання у реалізації бажання юних стати відомими науковцями.

к-сть переглядів:3181         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: