12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Манівці обирають професію вже сьогодні : Волинська обласна Мала академія наук
Манівці обирають професію вже сьогодні

Манівці обирають професію вже сьогодні

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки готують спеціалістів за правничими спеціальностями. Одним із основних завдань майбутніх юристів є отримання ґрунтовних знань та опанування засад обраної професії.

В рамках днів науки 14 травня 2014 року  відбулася зустріч слухачів Волинської обласної МАН з професорсько-викладацьким складом юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки.

Антон Демчук, заступник декана, старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін СНУ, керівник секції правознавства Волинської МАН, розповів юним пошуковцям про наукову діяльність юридичного факультету, що є невід’ємною складовою і гарантією підготовки висококваліфікованих фахівців-юристів. Юрій Новосад, випускник юридичного факультету СНУ, заввідділом обласної прокуратури, розповів, як можна реалізуватися випускникам юридичного факультету.

Манівці мали змогу відвідати навчальний зал судових засідань, криміналістичну лабораторію, бібліотеку юридичної літератури та ознайомитися із діяльністю студентської правової організації - юридичною клінікою "Ad Astra".

Справді, наша держава багатіє тоді, коли кожен громадянин робить те, що вміє і має робити. І робить це відповідально і з добром у серці. Тому слухачі – юні пошуковці Волинської МАН, котрі щороку демонструють високий рівень виконання досліджень, готують собі ґрунтовну базу для успішного навчання у вищій школі, поповнять лави нашого вишу.

Сподіваємося, що саме МАНівці стануть новою генерацією науковців, які зможуть розв’язати найважливіші проблеми у всіх галузях життя, сприятимуть утвердженню України на міжнародній арені як сильної держави з потужним науковим потенціалом.

 

к-сть переглядів:2368         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа