До уваги УЧАСНИКІВ ЛІТНІХ ШКІЛ МАН України!!! : Волинська обласна Мала академія наук
До уваги УЧАСНИКІВ ЛІТНІХ ШКІЛ МАН України!!!

До уваги УЧАСНИКІВ  ЛІТНІХ ШКІЛ МАН України!!!

Перелік  профілів, строки та місце проведення всеукраїнських літніх профільних шкіл МАН у 2014 році

1.

Мистецтвознавчий

23-30 червня

Закарпатська обл.,  Ужгородський р-н,

с-ще  Кам’яниця,

готельний комплекс «Камелот»

2.

 

Фольклорно-етнографічний

3.

Філологічний

4.

Філософії та релігієзнавства

5.

Пошуковий історико-краєзнавчий

6.

Археологічний

7.

Робототехніки

21-30 червня

Львівська обл.,  Сколівський р-н,

смт. Славське, пансіонат «Бойківщина»

8.

Інформаційно-телекомунікаційних технологій

5-12 липня

м. Київ, Пуща Водиця, вул. Гамарника, 12, Міжнародний центр дитячої наукової творчості «Вимпел»

9.

Фізико-математичний

12-19 липня

10.

Науково-технічний

19-26 липня

11.

Астрономічний

26 липня -

2 серпня

12.

Природозбереження та

біотехнологій рослин

1-8 серпня

Черкаська обл., м. Умань,

13.

Хіміко-біологічний

1-8 серпня

Наказ управління освіти і науки від 10.06.2014 року № 298

«Про затвердження персонального складу та відрядження делегації Волинської області для участі у Всеукраїнських літніх профільних школах та експедиціях Малої академії наук  України»

ОБОВЯЗКОВО мати із собою:

  • Копію та оригінал ПАСПОРТА (для учасників до 16 років – свідоцтво про народження);
  • КОПІЮ ДОВІДКИ про присвоєння ІДЕНТИФІКАЦІЙНОГО КОДУ;
    • МЕДИЧНУ ДОВІДКУ про стан здоров’я та можливість знаходження учасника у дитячому колективі (щеплення, відсутність інфекційних захворювань).

Важливо не забути:

  • вишиванку;
  • зручне взуття;
  • кепку, хустину;
  • теплий одяг;
  • зонт або дощовик;
  • ліки , якщо є така потреба (від закачування, для горла, від алергії і т.д.)

Про дату, час та місце від’їзду учасників літніх шкіл та експедицій

 буде повідомлено додатково т. 0322 257 004, 292962

 

 

Склад делегації Волинської  області

 для участі у   Всеукраїнських літніх профільних школах та експедиціях

Малої  академії  наук  України (2014 рік)

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

Навчальний заклад,

 клас

Назва літньої школи, експедиції

21-30 червня 2014 року, м. Львів

1.

Бережний Андрій

Андрійович

 

комунальний заклад “Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”,

 10 клас

робототехніки

2.

Свинаренко Іван

Андрійович

Володимир-Волинська гімназія  імені О. Цинкаловського Володимир-Волинської міської ради Волинської області,

9 клас

робототехніки

23-30 червня 2014 року, м. Ужгород

3.

Серафімчук Мар’яна Юріївна

Луцька гімназія № 18,

9 клас

філологічна

4.

Щурук Анастасія Валеріївна

Володимир-Волинська

гімназія імені  О. Цинкаловського,

9 клас

філологічна

5.

Пономарьова

Марина Олександрівна

Луцький НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – професійний ліцей, 10 клас

мистецтвознавча

6.

Оленюк Ольга Андріївна

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боратин

Луцького району, 10 клас

мистецтвознавча

7.

Луцик Тетяна Анатоліївна

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Гута

Ратнівського району, 10 клас

фольклорно-етнографічна

8.

Сичук Вікторія Василівна

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Штунь Любомльського району, 9 клас

фольклорно-етнографічна

9.

Горайчук Вікторія Сергіївна

ЗОШ I-III ст. с. Прилісне Маневицького району, 10 клас

філософії та релігієзнавства

10.

Миткалик Тетяна В’ячеславівна

ЗОШ I-III ст. с.Прилісне Маневицького району, 10 клас

філософії та релігієзнавства

11.

Королюк  Назар Олександрович

ЗОШ I-III ст. ім. В.К.Липинського

с.Затурці Локачинського району, 10 клас

історико-краєзнавча

12.

Філіпчук Іванна

Анатоліївна

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Заброди

Ратнівського району, 9 клас

історико-краєзнавча

13.

Столярук Андрій Валентинович

ЗОШ I-III ст. с.Забороль

Луцького району, 9 клас

археологічна

14.

Дячук Давид Іванович

 

Володимир-Волинська

гімназія імені  О. Цинкаловського,

9 клас

 

 

 

 

археологічна

5-12 липня 2014 року, м. Київ

 

15.

Радіщук Владислав

Олександрович

Луцька гімназія № 18,

10 клас

інформаційно-телекомунікаційних технологій

12-19 липня 2014 року, м. Київ

 

16.

Глинюк Ірина Леонідівна

Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради, 10 клас

фізико-математична

17.

Гаврилов

Сергій Дмитрович

Комунальний заклад “Луцький НВК № 26 Луцької міської ради Волинської області”, 9 клас

 

фізико-математична

19-26 липня 2014 року, м. Київ

 

18.

Андрощук

Максим Віталійович

Ковельська спеціалізована школа

І-ІІІ ст.  № 3 імені Лесі Українки, 

10 клас

науково-технічна школа

26 липня – 2 серпня 2014 року, м. Київ

 

19.

Кухар Тарас Андрійович

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Ківерці

Волинської області”, 9 клас

 

астрономічна

1 -8 серпня  2014 року, м. Умань

 

20.

Рачук Вікторія Валеріївна

Рокинівський навчально-виховний комплекс Луцької районної ради Волинської області, 10 клас

 

хіміко-біологічна

21.

Медведюк Анастасія Петрівна

Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради, 10 клас

 

хіміко-біологічна

22.

Іщук Євгенія Валеріївна

Спеціалізованої школи № 3 м.Ковеля, 9 клас

природозбереження та біотехнологій рослин

 

23.

Михалюк Тетяна Олегівна

Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Нововолинської міської ради Волинської області, 10 клас

природозбереження та біотехнологій рослин

 

 

к-сть переглядів:5083         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: