
Нещодавно слухачі стаціонарних секцій Волинської обласної МАН долучилися до акції, яку провели студенти Інституту філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Молодь організувала збір книг для волинських військовослужбовців, які нині знаходяться на лікуванні. Слухачі Волинської обласної МАН не залишилися байдужими до доброчинного заходу. За декілька днів було зібрано художню літературу і передано організаторам. Найближчим часом книги подарують військовослужбовцям.
Старшокласники зробили крок назустріч бійцям за покликом серця. Адже пам’ятають давню народну мудрість: «Добре діло роби сміло».
Коментарів поки немає.
Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб стати успішним – необхідні знання!
Реєстрація на навчання!У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення: оберіть свій напрямок!
Стаціонарна форма навчання
Заочна форма навчання
Секції, гуртки, студії