Волинська школярка на зустрічі з Президентом України : Волинська обласна Мала академія наук
Волинська школярка на зустрічі з Президентом України

Волинська школярка на зустрічі з Президентом України

18 травня 2015 року з нагоди Дня науки Президент України Петро Порошенко зустрівся з переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, серед яких була слухачка секції журналістики Волинської обласної Малої академії наук Анастасія Марущак, учениця  10 класу Луцької гімназії № 18.

Зустріч відбулась в Адміністрації Президента України за участю Глави держави Петра Порошенка,  Міністра освіти і науки Сергія Квіта, заступника Глави Адміністрації Президента Ростислава Павленка, Голови комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Лілії Гриневич, директора Національного інституту стратегічних досліджень Володимира Горбуліна.

Близько двох десятків школярів з різних куточків нашої країни мали нагоду поспілкуватись високопосадовцями про сучасні тенденції української науки та презентувати власні дослідження.

«У цьогорічному відзначенні Дня науки звучать нові, особливі ноти. За рік, що минув, ми заново відкрили стару мудрість про те, що історію країни творять люди з мечем і люди, які читають книжки, – зазначив Президент. –Порівняльний аналіз зарубіжного досвіду роботи з обдарованими дітьми в різних країнах дає змогу стверджувати, що на сьогодні модель Малої академії наук є однією з найбільш ефективних систем виявлення, підтримки і розвитку обдарованих дітей та молоді. Такою системою, що забезпечує організацію та координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення».

Під кінець зустрічі Петро Олексійович вручив подяки учасникам заходу, пам’ятні подарунки та зазначив: «Я вірю в українську науку, і наша зустріч, і ваші посмішки дають надію на те, що ми обов’язково переможемо». 

«Зустріч із Главою держави Петром Порошенком -  незабутня для мене подія, - з хвилюванням розповідає Анастасія Марущак. - 18 травня в Адміністрацію Президента України були запрошені більше двадцяти переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – слухачів різноманітних секцій Малої академії наук України.

Під час зустрічі були присутні також міністр освіти і науки Сергій Квіт, голова комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Лілія Гриневич та віце-президент Національної академії наук України Володимир Горбулін.

За круглим столом кожен учасник міг висловити власне бачення актуальних галузей науки. Надзвичайно цікавим був аналіз зарубіжного досвіду щодо заохочення дошкільнят та молоді до природничих наук.

Наукова робота кожного із запрошених заслуговувала уваги, проте особливо цікавими та необхідними у ці важкі часи Президент визнав розроблений учнем з Івано-Франківщини спосіб знищення літальних апаратів  та  систему керування безпілотними літальними апаратами, над  якою працює одесит.

Цитуючи Шевченка, Петро Порошенко зазначив: «Роботящим умам, роботящим рукам перелоги орать, думать, сіять, не ждать і посіяне жать роботящим рукам». Поетичними рядками він закликав українську обдаровану молодь й надалі продовжувати працювати на благо держави.

 Кожен із запрошених отримав пам’ятний подарунок – хронологію подій Революції гідності у трьох томах із вражаючими світлинами».

к-сть переглядів:3126         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа