Актуальні новини

: : Новини за період - /2015/5/5

Вісім перемог волинських манівців або амбітність, інтелект та наполегливість… Вісім перемог волинських манівців або амбітність, інтелект та наполегливість…
5 травня 2015 р.
27 – 30 квітня 2015 року переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у відділеннях філософії та суспільствознавства, наук про Землю взяли участь у фіналі конкурсу, що проводився у Києві Національним центром «Мала академія наук України».
Волинський «СПЕКТР» у XVII Всеукраїнському турнірі істориків Волинський «СПЕКТР» у XVII Всеукраїнському турнірі істориків
5 травня 2015 р.
З 26 по 30 квітня 2015 року у м. Львові відбувся XVII Всеукраїнський турнір юних істориків, у якому взяло участь 16 команд з усієї України.
Збірна команда волинян «Спектр» відіграла турнірні бої з командами Сходу, Півдня і Заходу України. У змаганнях гравці проявили як інтелектуальні, так і дипломатичні здібності, вміння налагоджувати дружні відносини, що в подальшому сприятимуть зближенню молоді різних регіонів України.

Всі новини