12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

На Волині презентовано музейну експозицію «Народна війна» : Волинська обласна Мала академія наук
На Волині презентовано музейну експозицію «Народна війна»

На Волині презентовано музейну експозицію «Народна війна»

14 травня 2016 року за сприяння Національного центру «Мала академія наук України» презентовано музейну експозицію «Народна війна» Київської міської організації Всеукраїнського Товариства «Меморіал» імені В. Стуса та Громадянського інституту історичної пам’яті.

Захід відбувся у с. Соловичі Турійського району Волинської області   в рамках ХІ обласного Фестивалю фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині. Співорганізатори виставки - Центр туризму, спорту та екскурсій та Волинська обласна Мала академія наук.  Презентував матеріали експозиції голова Київської міської організації Всеукраїнського Товариства «Меморіал» імені В. Стуса Іван Окоєв, який наголосив на важливості вивчення історії, зокрема трагічних сторінок становлення нашої держави, які десятиліттями замовчувалися. Учасників фестивалю зацікавили архівні матеріали експозиції, в яких  вперше наведено вражаючі статистичні дані про боротьбу українського народу на шляху до незалежності.

Автори експозиції зазначають, що ця виставка покликана донести до людей доброї волі правду про героїчну боротьбу українського народу у 1917-1933 роках ХХ століття за свободу. Вперше введено в науковий обіг численні, невідомі досі дослідникам, архівні матеріали про тривалий збройний опір українців російській окупаційній владі.

На думку відвідувачів виставки, представлені матеріали є надзичайно цінними з огляду на їх вагомість в історії національно-визвольної боротьби зазначених років. Вони заставляють вкотре задуматись над ціною незалежності нашої держави.

Незабаром музейна експозиція «Народна війна» буде представлена   у навчальних загальноосвітніх закладах області.

к-сть переглядів:3188         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа