Актуальні новини

: : Новини за період - /2016/6/17

Обласні літні школи «Основи мікроелектроніки та робототехніки», «Юний програміст» - максимум знань та відпочинку Обласні літні школи «Основи мікроелектроніки та робототехніки», «Юний програміст» - максимум знань та відпочинку
17 червня 2016 р.

Активні школярі мають активний відпочинок. 11-17 червня 2016 року у Волинській обласній МАН на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулись дві обласні профільні школи для обдарованих дітей: «Основи мікроелектроніки та робототехніки» та «Юний програміст».

“Я мислю – це означає, що я існую”
17 червня 2016 р.   

З 4 по 9 червня 2016 року двоє школярів Волинської області взяли участь у школі з філософії “Європейська культура філософського діалогу”, яка відбулася на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP у м. Києві.


Всі новини

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа