Обласні літні школи «Основи мікроелектроніки та робототехніки», «Юний програміст» - максимум знань та відпочинку : Волинська обласна Мала академія наук
Обласні літні школи «Основи мікроелектроніки та робототехніки», «Юний програміст» - максимум знань та відпочинку

Обласні літні школи «Основи мікроелектроніки та робототехніки», «Юний програміст» - максимум знань та відпочинку

Активні школярі мають активний відпочинок. 11-17 червня 2016 року  у Волинській обласній МАН на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулись дві обласні профільні школи для обдарованих дітей: «Основи мікроелектроніки та робототехніки» та «Юний програміст».

21 школяр з різних регіонів Волині поєднали навчання та відпочинок. У літніх профільних школах зібрались допитливі школярі, які з цікавістю могли годинами проектувати нові прилади, комп’ютерні програми, вдумливо шукати відповіді на складні задачі.

Тиждень пролетів стрімко. Щодня лекторії, практичні заняття, вдало організоване дозвілля.

Юні техніки  під керівництвом працівників Волинської обласної МАН, викладачів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки покроково створювали роботи. Тут же була можливість перевірити їх на потужність – учні брали участь у змаганнях з робототехніки в категоріях «СУМО» і «СЛАЛОМ».

Клопітка праця дала хороші результати. Учасники школи «Основи мікроелектроніки та робототехніки» удосконалили вміння паяти в лабораторіях СНУ імені Лесі Українки, навчились працювати із платою Arduino, обговорили сучасні технології та перспективні напрями дослідження з електроніки та робототехніки. Але головне, що всі отримані знання зможуть бути використані при написанні власних наукових досліджень.

Для юних програмістів важливими стали знання у сфері програмування – перспективна галузь науки, але без основи не буде базису. Тому школярі ознайомились із технологіями WEB програмування, навчились створювати WEB сторінки, використовуючи відповідне програмне забезпечення, розв’язали чималу кількість олімпіадних завдань з програмування, засвоїли основні елементи графічної бібліотеки   в середовищі програмування С++.

Крім навчання, програмою передбачалось цікаве дозвілля – вечір знайомств, брейн-ринг, ерудит-шоу, відвідання незвичайної виставки «Мініатюрні моделі вітрильників» та багато іншого.

«Швидко збігли сім днів, але для мене це моменти, які однаково і радісні (адже познайомились з талановитими ровесниками, отримали нові знання), і сумні, оскільки літня школа уже закінчилась, – роздумує Лютяниця Роман, учасник літньої школи «Основи мікроелектроніки та робототехніки». – Буду розпочинати власне наукове дослідження в наступному навчальному році, в практичній частині обов’язково використаю елементи літнього лекційного матеріалу, практичних занять».

Фотографії літніх шкіл

к-сть переглядів:2798         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа