Вітаємо учасників наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі експериментальної лабораторії XLAB (м. Геттінген, Німеччина) : Волинська обласна Мала академія наук
Вітаємо учасників наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі експериментальної лабораторії XLAB (м. Геттінген, Німеччина)

Вітаємо учасників  наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі експериментальної лабораторії XLAB (м. Геттінген, Німеччина)

Слухачі Волинської обласної МАН – Савка Роман, учень 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука та Моренко Олена, учениця  11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 успішно пройшли відбір і візьмуть участь в роботі наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі експериментальної лабораторії XLAB (м. Геттінген, Німеччина).  Школа дасть можливість юним дослідникам отримати сучасні знання у сфері біохімії від провідних наукових співробітників XLAB.

Вітаємо переможців та їх наставників з високими досягненнями та бажаємо завойовувати нові інтелектуальні висоти!

к-сть переглядів:3213         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа