Педагогічна майстерність - невичерпне джерело творчості : Волинська обласна Мала академія наук
Педагогічна майстерність - невичерпне джерело творчості


Педагогічна майстерність - невичерпне джерело творчості

27 грудня 2017 року у Волинській обласній МАН відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу майстерності методистів «Джерело творчості» у номінації «Методист ­– 2018» за дослідницько експериментальним напрямом позашкільної освіти.

Конкурс спрямований для удосконалення професійної майстерності, обміну педагогічним досвідом, підтримки талановитих педагогів та сприянню їх самореалізації. Проводився конкурс у ІІ тури. Перший – заочний тур, передбачав подання конкурсних матеріалів експертній комісії. Так, на заочний тур учасники підготували власне портфоліо, що включало в себе характеристику, анотацію досвіду, відомості про результативність методичної діяльності, розробки методичних технологій та додавалися список друкованих праць та публікацій в мережі інтернет.

В очному турі взяли участь чотири конкурсанти, які продемонстрували власний досвід та досягнення в роботі. В першому етапі очного туру учасники мали змогу самопрезентації досвіду роботи «Моє педагогічне кредо». Другий етап мав на меті показати та розкрити рівень фахової майстерності методиста, вміння застосовувати науково-методичні та інноваційні  технології, а також взаємодіяти з аудиторією. Всі представлені заходи конкурсантами були актуальними та мають важливе практичне значення для використання у навчанні.

Так, серед обраних тем були тренінг на розвиток креативності, педагогічна майстерня з формування такої важливої якості педагога як толерантність, інтерактивна лекція про особливості ділового спілкування у телефонних розмовах. На третьому етапі конкурсанти вирішували творчі запитання та проблемні ситуації, які дозволили членам журі оцінити рівень критичності та креативності мислення учасників, їх оригінальність.

За  підсумками заочного та очного  турів конкурсу перемогу виборола методист відділення хімії і біології, екології та аграрних наук Кулібаба Ольга Андріївна. Лауреатом конкурсу стала методист фізики і астрономії і технічних наук Бурбела Олена Федорівна.

Вітаємо колег та бажаємо й надалі творчих успіхів та перемог!

к-сть переглядів:3128         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: