Чвертьстолітній ювілей : Волинська обласна Мала академія наук
Чвертьстолітній ювілей

Чвертьстолітній ювілей

26 жовтня  відбулися святкові імпрези з нагоди 25-ти річчя створення біологічного та хімічного факультетів. За час свого функціонування факультети динамічно розвивалися, утворилися потужні практичні бази, створювалися нові навчальні та наукові лабораторії, нові кафедри, формувались наукові школи, відкривалися нові спеціальності, виросло нове покоління викладачів та науковців.

Мала академія наук має довгу та продуктивну історію співпраці з біологічним та хімічним факультетами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Директор Волинської обласної  МАН Толстіхіна Галина Андріївна привітала викладачів та працівників зі святом, висловила вдячність за плідну співпрацю, результатом якої є високий рівень підготовки школярів до турнірів, конкурсу захисту науково-дослідних робіт, конференцій та симпозіумів.

 Вона вручила подяки управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Процу Дмитру Івановичу, Змій Ользі Федорівні, Швайко Світлані Євгенівні, Шварц Людмилі Олексіївні, Поручинському Андрію Івановичу, Іващенко Інні Алімівні, Гетьманчуку Анатолію Івановичу, Омельковцю Ярославу Адамовичу, Теплюку Вадиму Сергійовичу, Музиченко Оксані Семенівні.

Бажаємо колегам науковцям з біологічного та хімічного факультетів подальших наукових звершень та реалізації запланованих планів!

к-сть переглядів:2437         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: