Відбувся обласний науково-методичний семінар для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю. : Волинська обласна Мала академія наук
Відбувся обласний науково-методичний семінар для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю.

Відбувся обласний науково-методичний семінар для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю.

20 листопада 2018 року у м. Луцьку відбувся обласний науково-методичний семінар для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю.

У семінарі взяли участь більше 40 освітян області, з них 20 – представники об’єднаних територіальних громад. 

Тема семінару: «Формування науково-дослідницьких компетенцій обдарованої учнівської молоді як складова створення сучасної української школи».
Семінар розпочався з доповіді Роговської Лариси Іванівни, головного спеціаліста управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, яка детально проаналізувала результати виступів учнів області на обласних та всеукраїнських олімпіадах, особливостях організації роботи з обдарованими дітьми в умовах децентралізації влади та реформування освіти.

Толстіхіна Галина Андріївна, директор Волинської обласної МАН, зосередила увагу присутніх на компетентнісному підході у навчанні обдарованих дітей та інтелектуальних заходах МАН України як важливого чинника розвитку науково-дослідницьких  компетенцій слухачів.

Тему академічна доброчесності, як ключової компетенції майбутнього науковця, перед учасниками семінару  розкрила Малімон Людмила Яківна, кандидат психологічних наук, доцент Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки,  практичний психолог Волинської обласної Малої академії наук. 

Як сформувати інженерні компетенції в учнів засобами робототехніки розповів Бондарук Володимир Васильович, аспірант СНУ імені Лесі Українки, керівник секцій робототехніки Волинської обласної МАН.

Друга частина семінару відбулася у двох секціях.

Для відповідальних за роботу з обдарованими дітьми в управліннях освіти міських рад, відділах освіти райдержадміністрацій, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування Клімук Ірина Миколаївна, кандидат філософських наук, методист методичного відділу ВОМАН провела майстер-клас «Застосування методик розвитку критичного мислення».

Увагу відповідальних за роботу з обдарованими дітьми в ОТГ було зосереджено на роботі наукових товариств учнів. Зокрема, Мазурик Лариса Богданівна, завідувач методичним відділом ВОМАН,  розповіла про організаційно-методичні засади діяльності наукових товариств учнів, а керівник наукового товариства учнів «Ерудит» Прилісненської територіальної об’єднаної громади Титаренко Наталія Олександрівна, вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Прилісне, продемонструвала як практично реалізовується діяльність наукового товариства в умовах ОТГ. 

Учасники семінару ознайомились з науково-методичними напрацюваннями Малої академії наук України та отримали пакет з методичним інструментарієм для роботи з обдарованою учнівською молоддю.

к-сть переглядів:3369         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: