Святкова зустріч з Президентом України : Волинська обласна Мала академія наук
Святкова зустріч з Президентом України

Святкова зустріч з Президентом України

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко з нагоди Дня Святого Миколая зустрілися з талановитою молоддю та ознайомилися з винаходами та творчими розробками школярів, студентів.

Серед представників від Волинської області є і наші юні академіки:

Левак Олександр Олександрович - учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області,

- І місце – Всеукраїнська виставка- конкурс інноваційних молодіжних проектів «Майбутнє України» (2018 р.);

- ІІІ місце у секції технологічних процесів та перспективних технологій «Проектування та виготовлення багатофункціонального універсального верстата» ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Павліха Віктор Юрійович - учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»,

- І місце у секції економічної теорії ті історії економічної думки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт тема роботи «Вплив економічних санкцій на національну економіку»,

- ІІ місце – ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки,

- ІІІ місце Всеукраїнського турніру юних економістів

Зустріч відбулася у стінах Маріїнського палацу, де найкращі школярі та студенти з усієї України мали змогу представити свої напрацювання, поділитися винаходами та розробками.«Ще школярами, ліцеїстами, студентами ви робите те, чого до вас не робили представники великої науки. Самі відчуваєте, що Мала академія наук аж ніяк не гірше Національної академії наук, бо творчий потенціал є надзвичайно високим», - сказав Петро Порошенко.

Марина Порошенко, в свою чергу, зазначила, що саме молоде талановите покоління українців буде продовжувати створювати незалежну європейську Українську державу. «Ви будете новими лідерами змін», - звернулася дружина Президента до юних винахідників.

Перша леді додала: «Ви дійсно дуже розумні і дуже талановиті. Ви маєте безліч цікавих і прогресивних ідей і це надихає на віру у щасливе майбутнє нашої країни».

Учасники зустрічі подякували Президентові та Першій леді за підтримку проектів молодих науковців та винахідників.

Пишаємося нашими юними талантами Волині та бажаємо їм досягати нових вершин, творити науку й історію нашої країни.

к-сть переглядів:1914         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: