Всеукраїнська школа МИРотворчості : Волинська обласна Мала академія наук
Всеукраїнська школа МИРотворчості

Розпочинається набір на третю Дитячу Школу МИРотворчості-2019!

На навчання запрошують підлітків з усієї України, які мають активну життєву позицію і бажання вчитися спілкуватися, будувати відносини та творчо підходити до вирішення конфліктів.

Мета Школи: знизити рівень насильства у школах через навчання старшокласників методам ненасильницької взаємодії за міжнародною програмою “AVP (Альтернативи насильству) в Україні”.

Школа МИРотворчості ‒ це курс підготовки “миротворця”. Виходити з конфліктних ситуацій з миром здатен не кожен. Знаходити спільну мову з людьми досить складно, але можна, якщо намагатися! Вчитися постояти за себе, при цьому не застосовувати силу чи підвищений голос. Володіти собою, не йти за емоціями гніву, говорити про свої почуття... Допомагати іншим виходити з конфліктних ситуацій без втрат і “бойових поранень”.

Школа відбудеться з 18 по 20 лютого 2019 року у м. Києві для учнів 8-10-х класів.

Відібрані учасники мають обов’язково взяти участь у трьох етапах. Школа проводитиметься у три етапи:

1 етап (18‒20 лютого 2019): базовий рівень навчання для початківців, на якому учасники знайомляться один з одним, вчаться спілкуватися, не просто слухати, а чути іншу людину. Вчаться зберігати стосунки в конфліктних ситуаціях з друзями і близькими, довіряти, розмовляти, доносити свою точку зору і знаходити найкраще у кожному.

2 етап (12‒14 березня 2019): рівень для досвідчених, для тих, хто пройшов перший рівень і хоче рухатися далі. Тут навчають висловлювати свою думку серед однолітків так, щоб не порушувати кордони один одного. Домовлятися, співпрацювати і приймати спільні рішення в колективі ‒ це непросто, але варто спробувати й отримати чудовий досвід.

3 етап (27‒29 березня 2019): Завершення навчання у Школі. Тренінг для тренерів. На цьому тренінгу навчають мистецтву ведення тренінгів у стилі фасилітація. На цей рівень запрошують тільки тих, хто пройшов перший і другий. Тут учасники зможуть створити і провести свій тренінг. Слідом за теорією одразу йде практика. Учасники отримають досвід побудови команди, навчаться давати один одному зворотній зв’язок. Це допоможе їм у подальшому організовувати тренінги та проводити їх у команді.

Після навчання всім учасникам Школи МИРотворчості пропонується розробити і провести тренінг у своїй школі або місті чи районі, використовуючи базову програму “AVP…”. Наприкінці Школи усі отримають сертифікати.

Участь у школі безкоштовна. Учасники школи забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами. Витрати на проїзд до м.Києва і назад за рахунок самофінансування або коштів не заборонених чинним законодавством.

Місце проведення: Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості НЦ “МАНУ”.

Для участі у школі необхідно до 27 січня 2019 року заповнити онлайн-анкету учасника за посиланням: https://goo.gl/forms/6H6wtbA4bwMVayg42

Результати будуть відомі після 31 січня 2019 року.

Організатори: Національний центр “Мала академія наук України”, Молодіжна ініціатива “Серце в долоньках”, Miжнародна програма “AVP (Альтернативи насильству) в Україні”, NGO “This Chaild Here”, ГО “Відкрите Коло. Територія Можливостей” та Благодійна фундація “Агенти змін”.


к-сть переглядів:2461         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: