Кенгуру скликає друзів : Волинська обласна Мала академія наук
Кенгуру скликає друзів

Кенгуру скликає друзів

21 березня 2019 року в Україні під егідою ЮНЕСКО, за спільного сприяння Міністерства освіти і науки України та Міжнародної асоціації «Kangourou sans Frontieres» («Кенгуру без кордонів») відбувся Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру.

Метою конкурсу є популяризація та поширення математичних знань. Участь у конкурсі «Кенгуру» слугує впровадженню у навчальний процес тестових технологій оцінювання навчальних досягнень, підготовці учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Волинь на міжнародному конкурсі представляли 10 500 учнів освітніх закладів області.  Найактивнішими учасниками конкурсу стали школярі міста Луцька – близько 3 000 учнів, Ратнівського району – близько 1 000 учасників. У Горохівському, Камінь-Каширському, Луцькому, Рожищенському районі та  місті Ковелі бажаючих долучитися до розв’язання математичних задач конкурсу виявилося більше п’яти сотень.

Організовує проведення конкурсу в області управління освіти, науки та молоді  Волинської облдержадміністрації, Волинська обласна Мала академія наук.

Результати Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» будуть опубліковані в травні 2019 року.

к-сть переглядів:2587         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: