Відбувся IV обласний турнір юних філософів та релігієзнавців : Волинська обласна Мала академія наук
Відбувся IV обласний турнір юних філософів та релігієзнавців

Відбувся IV обласний турнір юних філософів та релігієзнавців

14 квітня 2019 року управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та Волинською обласною Малою академією наук на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки було проведено ІV обласний турнір юних філософів та релігієзнавців.

З вітальним словом до учасників заходу звернулись головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Лариса Роговська, директор Волинської обласної МАН Галина Толстіхіна, голова журі обласного турніру, доктор філософських наук, завідувач кафедри філософії та релігієзнавства Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Юрій Борейко.

8 команд із різних навчальних закладів та учнівських наукових товариств області стали учасниками інтелектуального змагання.

Жваву дискусію викликали питання, які пропонувалися для розгляду на турнірі і дозволяли розкрити критичність мислення учасників, оригінальність та креативність вирішення поставлених завдань. У ході полеміки учні дискутували на важливі суспільні проблеми: права і  цінності сучасної людини. Журі відзначили, що учасники вміло аргументували власну точку зору, при цьому наводили авторитетні філософські та богословські джерела, користувалися і прикладами з власного життєвого досвіду.

Після напружених боїв переможцем визнано команду наукового учнівського товариства «Оріон» м. Нововолинська.

Друге місце здобула збірна команда учнів НВК №9, гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, гімназії 18 м. Луцька.

Третє місце посіли команда комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26» та команда НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- гімназія» смт Іваничі.

Вітаємо команди та їхніх керівників із перемогою! Натхнення та духовного зростання.

к-сть переглядів:1474         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки: