Міждисциплінарні підходи в STEM-освіті : Волинська обласна Мала академія наук
Міждисциплінарні підходи в STEM-освіті

Міждисциплінарні підходи в STEM-освіті

10 квітня 2019 року НЦ «Мала академія наук України» в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Впровадження інноваційних освітніх технологій в системі МАН України» провів тренінг «Міждисциплінарні підходи в STEM-освіті». Участь у тренінгу взяла кандидат філософських наук, методист Волинської обласної Малої академії наук Клімук Ірина.

STEM-освіта належить сьогодні до провідних трендів у галузі, стрімко розвивається і користуться попитом стейкхолдерів. Очікуваною є поява нових методів роботи в ній. Метою цього тренігу було знайомство та демонстрація нових підходів, в яких застосовується міждисциплінарність.

У першій частині тренінгу учасники мали змогу почути про використання методики «Філософія для дітей» у STEM-освіті. Як ефективно використовувати метод запитування під час вивчення фізики, математики, хімії та біології (Досвід Великої Британії та Бельгії). Як відродити закладений дитині інтерес до навчання? Яку роль відіграє правильно поставлене запитання, а також як навчити цьому мистецтву учнів? Як виховати відповідального громадянина, який вміє відстоювати та аргументувати свою думку»  - про це розповіла Юлія Кравченко – експертка і тренерка з методики «Філософія для дітей», методист НЦ «Мала академія наук країни». Для всіх учасників були приємні новинки, зокрема представлена гра PhiloZoo з філософськими картками, яка навчає учнів розмірковувати.

У другій частині тренінгу мова йшла про досвід застосування підходів STEM-освіти у розвитку учнівських проектів. Про це розповіла Ганна Дудіч – педагог-новатор у застосуванні новітніх технологій, вчитель-амбассадор європейської спільноти STEM-учителів Scientix в Україні. На тренінгу Ганна поділилася інформацією про світові тренди імплементації STEM-освіти, про які дізналась під час участі в міжнародному освітньому форумі Global Education and Skills Forum в Дубаї, міжнародному освітньому форумі QUDWA в Абу Дабі та III міжнародній STEM-конференції Scientix в Брюсселі. Всі учасники мали змогу поринути у світ віртуальної реальності та «погуляти» по лабораторії Кюрі, а також практично попрацювати в групах над алгоритмом моделювання міждисциплінарного STEAM-проекту.

Всі учасники отримали сертифікати та досвід впровадження новітніх проектів у своїх закладах освіти.

к-сть переглядів:2602         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа