12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Як Манівці своє коріння шукали : Волинська обласна Мала академія наук
Як Манівці своє коріння шукали

Як Манівці своє коріння шукали

23 квітня 2019 року  у відділеннях біології та хімії, екології та аграрних наук , в рамках національно-патріотичного виховання, відбувся круглий стіл «Генокод українця».

Учасники круглого столу мали можливість почути цікаві доповіді на такі питання : предки українців, хто вони?; портрет українця; чому питання походження українців є актуальним і сьогодні?.

Не обійшлося і без активного обговорення та висловлювання власних думок та поглядів за темою круглого столу.

Підсумком всього сказаного на круглому столі стали наступні твердження:

1. Палеоантропологічні дані та гематологічні дослідження свідчать про те, що українців можна вважати спорідненими з народами Північної Італії, Балкан, Швейцарії, Півдня Німеччини, Півдня Англії, Чехії, Словаччини та Сербії.

2. Результати дослідження гаплотипів сучасних українців показують їхню приналежність до кількох основних генетичних родів із виразним переважанням (понад 50 %) «арійської» гаплогрупи R1a1, що вказує на їхні східноєвропейські генетичні витоки.

3. До типових рис українського характеру відносять : демократичність, волелюбність, емоційність, наближеність до природи, повага до жінки та родини, релігійність, працелюбність, гостинність та толерантність до інших народів.

4. Українцям, незалежно від того з якої частини України вони родом, потрібно об'єднатися навколо ідеї побудови в Україні сильного і незалежного «українського світу».

Найактивнішими учасниками були : Левкович Ірина (секція агрономія), Зубашенко Богдан (секція селекції та генетики), Грушецька Єва та Корнійчук Юлія (секція психології), Черниш Олександра (секція біології людини).

к-сть переглядів:2195         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Заочно-дистанційна школа