Актуальні новини

: : Новини за період - /2019/5/22

Абсолютна першість на конкурсі “Кристали”  імені Євгена Гладишевського Абсолютна першість на конкурсі “Кристали” імені Євгена Гладишевського
22 травня 2019 р.
18 травня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка провели фінальний етап і нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського. Традиційний конкурс відбувається вже вдесяте, цього року він об’єднав понад 3,5 тисячі юних дослідників з усіх регіонів України.
IV Всеукраїнський фестиваль інновацій.  Конкурс проектів IV Всеукраїнський фестиваль інновацій. Конкурс проектів
22 травня 2019 р.
16 травня 2019 року в Торгово-промисловій палаті України відбувся конкурс проектів IV Всеукраїнського Фестивалю інновацій, у програмі якого було одразу 3 конкурси – ІТ стартапів, технологічних стартапів та інноваційних проектів. Мета Фестивалю – популяризувати розробки українських вчених та інноваторів, а також залучити інвесторів до розвитку перспективних проектів.
ХІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга) ХІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга)
22 травня 2019 р.
18 травня 2019 року на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся ХІ обласний турнір юних фізиків (юніорська ліга).
Енергоефективність у ХХІ столітті Енергоефективність у ХХІ столітті
22 травня 2019 р.
15-16 травня 2019 року в м. Києві на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” у рамках ювілейної XX Міжнародної науково-практичної конференції “Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті” відбулося засідання молодіжної секції. Учасниками заходу стали юні манівці з 13 областей України.

Відбувся Всеукраїнський семінар для керівників секцій історії
22 травня 2019 р.   

15 травня 2019 року НЦ «МАН України» було проведено семінар: «Усна історія: проблеми та перспективи використання наративних джерел в історичних наукових дослідженнях».


Всі новини