Набір у заочну віртуальну школу ВО МАН : Волинська обласна Мала академія наук
Набір у заочну віртуальну школу ВО МАН

Набір у заочну віртуальну школу ВО МАН

На виконання Указу Президента України № 927/2010 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», з метою залучення учнів області до науково-дослідницької роботи і покращення якості дослідницьких проектів учнів з районів, об’єднаних територіальних громад та віддалених міст області в рамках заочної віртуальної школи Волинської обласної Малої академії наук у 2019-2020 навчальному році будуть працювати секції української мови, англійської мови, історії, географії, математики, біології, хімії, фізики.    

Для навчання у секціях заочної віртуальної школи запрошуються учні  8-11 класів закладів загальної середньої освіти Волинської області.

Навчання у заочній віртуальній школі Волинської обласної МАН буде передбачати такі очно-заочні форми роботи: очні сесії (осіння, весняна), виконання контрольних завдань через мережу Інтернет, лекторії, практичні заняття, індивідуальні консультації.

Реєстрація учнів 8-11 класів здійснюватиметься з 20 вересня по 10 жовтня 2019 року на сайті Волинської обласної МАН “www.vvman.lutsk.ua” у розділі “Віртуальна школа” або за адресою: http://virtual.vvman.lutsk.ua. 

Після реєстрації учні отримують доступ до вступної контрольної роботи, який буде відкрито 1 жовтня 2019 року. Виконану контрольну роботу необхідно надіслати до 15 жовтня 2019 року на сервер віртуальної школи у форматі *.doc або *.jpg.

Більш детальна інформація доступна за посиланням.

к-сть переглядів:2287         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа